2024. április 19, péntek - Emma

Világ- és Európa-bajnok norvég átlövőt igazol a Győri Audi ETO
2023. Június 15. 09:18, csütörtök | Helyi

A 2024/25-ös szezontól a Győri Audi ETO női kézilabdacsapatában szerepel az olimpiai bronzérmes, világ- és kétszeres Európa-bajnok Kristine Breistöl.

A célokat elérték, az álmokat nem
2023. Június 08. 09:15, csütörtök | Helyi

Hivatalosan is lezárta az évet a Győri Audi ETO KC.

Harmadik helyen végzett a Győri Audi ETO KC a BL-ben
2023. Június 05. 07:14, hétfő | Helyi

A Győri Audi ETO KC harmadik helyen végzett a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében, miután a vasárnapi bronzmérkőzésen 28-27-re legyőzte a dán Team Esbjerg együttesét.

Elkerülte egymást a Győr és az FTC a BL elődöntőben
2023. Május 12. 09:15, péntek | Helyi

A Győr a címvédő norvég Vipers Kristiansanddal, a Ferencváros pedig a dán Team Esbjerggel játszik a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében, a budapesti négyes döntő első játéknapján, június 3-án.

Világbajnok kézilabdakapust igazolt a Győri Audi ETO KC
2023. Március 27. 09:15, hétfő | Helyi

Rinka Duijndam személyében világbajnok holland kapust igazol a bajnoki címvédő Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata.

Silje Solberg várandós, helyére Amandine Leynaud érkezik
2023. Február 12. 07:16, vasárnap | Helyi

Silje Solberg várandós, így a szezonban már nem tud a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának rendelkezésére állni, helyére a francia Amandine Leynaud-t igazolták le.

Szerződést hosszabbított Győri-Lukács Viktóriával a Győri Audi ETO
2023. Január 19. 07:15, csütörtök | Helyi

Győri-Lukács Viktória 2026-ig meghosszabbította idén nyáron lejáró szerződéstét a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatával – közölte a klub.

Veretlenül a bajnokságban
2022. December 09. 09:16, péntek | Helyi

Két Bajnokok Ligája mérkőzés között a hazai bajnokságban is pályára lépett az Audi ETO KC.

Szurkolói évadnyitó Piknik
2022. Augusztus 29. 11:16, hétfő | Helyi

Régi hagyományát újítja meg a Győri Audi ETO Kézilabda Club, újra évadnyitóra várja szimpatizánsait.

Megkezdődött a felkészülés
2022. Augusztus 04. 11:14, csütörtök | Helyi

Megkezdte a felkészülést az új szezonra az ötszörös Bajnokok Ligája győztes Győri Audi ETO női kézilabda csapata.

Bajnok az Audi ETO KC
2022. Május 21. 15:16, szombat | Helyi

A Győri Audi ETO KC 16. alkalommal megnyerte a női kézilabda NB I-et. Pénteken 28-25-re győzött Debrecenben, így pontazonossággal zárt a tabellán a tavalyi bajnok Ferencvárossal, de a gólkülönbség a győrieknek kedvezett.

BL döntőre készül az Audi ETO
2022. Május 07. 06:15, szombat | Helyi

Szombaton lép pályára a Győri Audi ETO KC női kézilabda csapata a Bajnokok Ligája Final Fourért.