2024. április 19, péntek - Emma

Magyarország 2023-tól 10 évig rendez gyorsaságimotoros vb-futamot
2021. Március 05. 07:00, péntek | Belföld

Magyarország a Hajdúnánás mellett épülő versenypályán 2023-tól 10 évig rendez gyorsaságimotoros világbajnoki futamokat.

Akár 23 futamból is állhat a 2021-es Forma-1-es versenynaptár
2020. Október 28. 13:09, szerda | Sport

A Forma-1 irányítói minden eddiginél több, 23 versenyhétvégét tartalmazó naptárt mutattak be a 2021-es idényre a csapatoknak, legalábbis az Auto, Motor und Sport című német szaklap értesülései szerint.

Július elején sor kerülhet a spielbergi F1-es nagydíjra
2020. Április 12. 15:06, vasárnap | Sport

A sportminiszteri tisztet is ellátó osztrák alkancellár elképzelhetőnek tartja, hogy a tervezett július 5-i időpontban megrendezzék a Forma-1-es Osztrák Nagydíjat Spielbergben.

Bottas győzött, Hamilton második az Ausztrál Nagydíjon
2019. Március 17. 09:46, vasárnap | Sport

Valtteri Bottas, a Mercedes finn versenyzője nyerte az idénynyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíjat vasárnap Melbourne-ben, megelőzve csapattársát, a címvédő brit Lewis Hamiltont.

Lewis Hamilton nyerte az időmérő edzést
2019. Március 16. 09:57, szombat | Sport

Az ötszörös világbajnok és címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a szezonnyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti az élről.

Michelisz mellett Tassi Attila is indul a WTCR-ben
2019. Február 25. 14:08, hétfő | Sport

A Honda Racing hétfői bejelentése szerint Tassi Attila vezeti majd a japán gyártó egyik autóját a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonjában, a 19 éves magyar pilóta csapattársa pedig a portugál Tiago Monteiro lesz.

Jótékonysági Sárkányhajó Roadshow és Sulisárkány verseny Győrben
2018. Május 07. 09:25, hétfő | Sport

Május 6-án vasárnap rendezték meg a Folyók városában, Győrben a Sárkányhajó Roadshow-t, az Aranyparton.

2018. Április 28. 18:55, szombat | Sport

Michelisz Norbert harmadik lett szombat a Hungaroringen

Michelisz Norbert a harmadik helyen ért célba a túraautó-világkupa (WTCR) magyarországi versenyhétvégéjének első, szombaton rendezett futamán, amelyet a Hondával versenyző francia Yann Ehrlacher nyert meg.

Kínai Nagydíj - Vettel rajtol az élről, Hamilton csak negyedik
2018. Április 14. 09:59, szombat | Sport

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Kínai Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat az élről.

Forma-1 - Magyar Nagydíj július 29-én lesz, március 25-én rajtol a szezon
2017. December 07. 13:49, csütörtök | Sport

A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) megerősítette a 2018-as Forma-1-es naptárat, amely alapján július 29-én rendezik a Magyar Nagydíjat, míg a világbajnokság március 25-én rajtol Ausztráliában.

Bottas nyerte a szezonzárót – vb-végeredmény
2017. November 26. 17:56, vasárnap | Sport

Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája nyerte a vasárnapi szezonzáró Forma-1-es Abu-Dzabi Nagydíjat.

Mexikói Nagydíj - Hamilton negyedszer világbajnok, Verstappen nyert
2017. Október 30. 07:04, hétfő | Sport

Pályafutása negyedik világbajnoki címét nyerte meg Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája a vasárnapi Forma-1-es Mexikói Nagydíjon, amelyen Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője győzött.