Görbicz: "Tökéletes mérkőzés nincs, de most közel voltunk hozzá!"

Tovább tart a Győri Audi ETO KC menetelése a női kézilabda Bajnokok Ligájában.

2012. Február 20. 07:30, hétfő | Helyi

Parádés játékkal: a címvédő legyőzése nagy lépés az elődöntő felé

A Győr parádés játékkal - és Görbicz 12 góljával 31-22-re legyőzte a címvédő vendég norvég Larvikot a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 3. fordulójában.

2012. Február 08. 07:30, szerda | Helyi

Kelecsényi elismerte: Mocsai is jelölt az Audi ETO szakvezetőjének

Kelecsényi Ernő a Győri ETO KC klubelnöke elismerte, a nyári edzőkeresés kapcsán Mocsai Lajos férfi szövetségi kapitány, veszprémi tréner is a „látókörükben van".

2012. Február 04. 14:51, szombat | Sport

Megmutatták a középkorú hölgyek

Bár a Győri Audi ETO csak szombaton rajtol a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében, az 1. csoport nyitó mérkőzését már péntek este megrendezték, nem is akármilyen szereposztásban.

2012. Február 02. 07:30, csütörtök | Helyi

Győri klubhűség: Görbicz Anita újabb öt évre aláírt az Audi ETO KC-nál

Közel két évtizednyi, példátlan összetartozás folytatódik a következő szezontól a Győri Audi ETO-ban: Görbicz Anita (képen) újabb 5 évre kötelezte el magát a klubnál.

2012. Február 01. 08:30, szerda | Helyi

12 góllal, könnyedén nyert a Győri Audi ETO KC a Békéscsaba otthonában

A címvédő Győri ETO női kézilabdacsapata Békéscsabán folytatta menetelését.

2011. November 19. 07:22, szombat | Sport

Győztek a kézis lányok

A magyar női kézilabda-válogatott két góllal nyert a házigazda román csapat ellen a szörényvári Kárpát Kupa pénteki, első fordulójában.

2011. November 18. 14:07, péntek | Sport

Szerdáig eldől, ki irányítja Görbiczéket

Jövő szerdáig eldől, ki lesz a Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapata közé bejutott Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának új edzője a két napja felmentett Konkoly Csaba helyett.

2011. November 04. 07:20, péntek | Helyi

Vérten még nem játszhat, Pálinger már kipihente az agyrázkódást

A férfi válogatott hétvégi elfoglaltsága mellett nagyüzem lesz a női kézilabdások európai kupáiban. A Bajnokok Ligájában a Győr már szombaton biztosíthatja helyét a nyolcas középdöntőben.

2011. Október 02. 10:35, vasárnap | Helyi

Böhn szerint a Győr az idei BL-esélyes: a Randers ellen kezd vasárnap az Audi ETO

A német Buxtehuder SV és a román Oltchim Valcea meccsével (24-20-ra nyertek idegenben a románok) kezdetét vette a női kézilabda Bajnokok ligája 2011-2012-es kiírása.