2024. április 18, csütörtök - Andrea

Illés Fanni világbajnok a paraúszó vb-n
2019. Szeptember 10. 08:05, kedd | Sport

A londoni paraúszó világbajnokság első napján Illés Fanni a tavalyi Európa-bajnoki címe után a világbajnoki címet is megvédte, közel négy századdal nyerte kategóriájában a 100 méteres mellúszást.

Jakabos Zsuzsanna és Hosszú Katinka is két éremmel térnek haza Szingapúrból
2019. Augusztus 16. 16:43, péntek | Sport

Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna is nyert egy-egy döntőt a pénteki versenynapon az úszók világkupa-sorozatának szingapúri állomásán.

Súlyos pénzbüntetést kell fizetnie a szexuális zaklatással vádolt Kenderesinek
2019. Augusztus 01. 07:35, csütörtök | Sport

A kvangdzsui ügyészség azt javasolja a bíróságnak, hogy 3 millió dél-koreai vonra büntessék Kenderesi Tamást a szexuális zaklatás miatt – jelentette a Yonhap dél-koreai hírügynökség.

Már a második úszót zárták ki doppingvétség miatt Hosszú Katinka versenysorozatából
2019. Július 30. 17:23, kedd | Sport

Egy hónapon belül a második úszót zárták ki doppingvétség miatt a mások mellett Hosszú Katinka által alapított International Swimming League profi versenysorozatból. A szervezet kezdettől fogva zéró toleranciát hirdet, amihez tartják is

Hazajöhet Dél-Koreából a vádolt olimpikon
2019. Július 30. 14:30, kedd | Sport

Elengedik a dél-koreai hatóságok a szexuális zaklatással vádolt Kenderesi Tamást, így várhatóan csütörtökön haza is érkezhet az úszó.

Budapest Urban Games: idén ötszázan ússzák át a Dunát
2019. Július 29. 13:06, hétfő | Bulvár

A BUG idejére lezárják a folyó belvárosi szakaszát

Nem jöhet haza az olimpikon Kenderesi Dél-Koreából, szexulis zaklatással vádolják
2019. Július 29. 08:33, hétfő | Sport

Szexuális zaklatás vádjával a kvangdzsu-i rendőrség kihallgatta a riói olimpián bronzérmes Kenderesi Tamást, aki legalább tíz napig nem hagyhatja el Dél-Koreát.

Jakabos Zsuzsanna is a vizes vb döntőjében, Hosszú Katinka legjobb idővel döntős 400 vegyesen
2019. Július 28. 07:50, vasárnap | Sport

Utolsó napjához érkezett a kvangdzsui vizes világbajnokság. Mindenki fáradt, de még hátravannak versenyek, ráadásul magyar szempontból is izgalmasak.

Női világcsúcs a vízben: Kapás Boglárka 200 pillangón világbajnok
2019. Július 25. 15:26, csütörtök | Sport

A kvangdzsui vizes világbajnokság úszóversenyének ötödik napján, csütörtökön Kapás Boglárka kiváló versenyzéssel világbajnok lett női 200 méter pillangón.

Phelps is gratulált Miláknak a világcsúcs után
2019. Július 25. 09:01, csütörtök | Belföld

A 23-szoros olimpiai bajnok Michael Phelps is gratulált Milák Kristófnak azt követően, hogy a magyar úszó az ő 2009-es világcsúcsát megdöntve diadalmaskodott szerdán 200 méter pillangón, a kvangdzsui világbajnokságon.

Ötszázan úszhatják át a Dunát Budapesten
2019. Július 24. 19:30, szerda | Belföld

Augusztus 31-én 500 jelentkező csobbanhat vízbe, hogy a Budapest Urban Games keretében átússza a Dunát a Műegyetem rakpartnál, teljesítve a 470 méteres távot. Kivételes élmény és lehetőség.

Világcsúcs rekorddal világbajnok Milák Kristóf
2019. Július 24. 14:40, szerda | Sport

A kvangdzsui vizes világbajnokság úszóversenyének negyedik napján, szerdán Milák Kristóf fantasztikus versenyzéssel, világrekorddal aranyérmet nyert férfi 200 méter pillangón. Ugyanebben a számban Kenderesi Tamás a 8. lett.