A jóslat szerint Szirota Jennifer viszi haza a milliókat

Szirota Jennifert nemcsak gyönyörű hanggal áldotta meg az ég, hanem más, különleges képességgel is.

2012. Május 18. 14:17, péntek | Sport

Tele lesz nőkkel a Margitsziget

Vasárnap 17. alkalommal rendezi meg a Budapest Sportiroda (BSI) a Coca-Cola Testébresztő Női Futógálát.

2012. Május 18. 07:19, péntek | Sport

Kick-box Világkupát rendeznek Szegeden

Hetedszer nyerte el a kick-box Világkupa (Vk) rendezési jogát Szeged; a hétvégi megmérettetésre három kontinens – Európa, Afrika, Ázsia – várhatóan 25 országának 800 versenyzője érkezik.

2012. Május 15. 14:19, kedd | Sport

Az év egyik legfontosabb erőfelmérője következik

Négy számban – férfi K-1 1000, K-2 200, C-1 200 és C-2 1000 méteren – indul magyar egység a szerdán és csütörtökön Poznańban sorra kerülő olimpiai pótkvalifikációs kajak–kenu versenyen.

2012. Május 15. 07:19, kedd | Sport

Taroltak cselgáncsozóink az Eb-n

Tizenöt érmet – két aranyat, öt ezüstöt és nyolc bronzot – szereztek a magyar cselgáncsozók hétvégén a lengyelországi Opolében rendezett masters Európa-bajnokságon.

2012. Május 13. 07:11, vasárnap | Sport

Ezüstérmesek a magyar lányok

Ezüstérmet nyert a Kovács Sarolta, Gyenesei Leila, Tóth Adrienn összeállítású csapat a római öttusa-világbajnokság szombati női versenyében. Egyéniben Kovács 9., Gyenesei 10., Tóth 11. lett.

2012. Május 13. 07:05, vasárnap | Belföld

Kétmilliárdos pályázat innovatív vállalatoknak

Innovatív ötletekből gazellák elnevezéssel 2 milliárd forintos keretösszegű pályázati forrást hirdet a kormányzat júniusban kis- és középvállalkozások részére - jelentette be Cséfalvay Zoltán szombaton Egerben.

2012. Május 12. 14:09, szombat | Sport

Federer győzött – Djokovics kikapott

Roger Federer győzött Madridban, míg Novak Djokovics vereséget szenvedett honfitársától, Janko Tipsarevicstől.

2012. Május 12. 07:11, szombat | Sport

Berki: Ez lesz az első olimpiám, és máris aranyat várnak tőlem

Berki Krisztián már javában készül az Európa-bajnokságra, ahol bemutatja olimpiai gyakorlatát is.

2012. Május 11. 14:09, péntek | Belföld

Versenyben a Virágos Magyarországért

A Virágos Magyarországért Szervező Bizottsága meghirdeti a 2012. évi Virágos Magyarországért versenyt...

2012. Május 11. 07:19, péntek | Sport

Péntektől Dohára figyelnek az atlétika szerelmesei

Pénteken Dohában veszi kezdetét a legrangosabb atlétikai versenysorozat, a versenyenként 480 ezer dollár összedíjazású Gyémánt Liga...

2012. Május 11. 07:01, péntek | Külföld

Futóversenyt rendeznek a bécsi állatkertben

Zsiráfok, pingvinek és orángutánok szurkolnak az első állatkerti futóverseny résztvevőinek, amelyet 2012. június 21-én rendeznek meg Bécsben. A bevételt jótékonysági célra fordítják.