2024. április 19, péntek - Emma

Hírek | Sport

2011. November 16. 07:05, szerda |

Újra összecsap Nadal és Federer

Elkészült a férfi teniszezők évzáró, vasárnap induló londoni Mesterek Kupájának sorsolása, egy csoportba került Rafael Nadal és Roger Federer.

2011. November 15. 14:18, kedd |

Sorsoltak a női kézilabdakupákban

A címvédő Larvik, a dán Midtjylland és a spanyol Itxako Navarra lesz a Győr ellenfele a női kézilabda Bajnokok Ligájában.

2011. November 15. 14:16, kedd |

Alonso: Ez nem rossz

Fernando Alonso azt mondta, hogy elégedett a Ferrarinál elért teljesítményével, hiszen két év alatt húsz alkalommal végzett dobogós pozícióban.

2011. November 15. 07:23, kedd |

A Vasas egyik játékosát is előállították

A Központi Nyomozó Főügyészség és a Nemzeti Nyomozó Iroda hétfő délelőtt előállította S. Lászlót, az NB I-es Vasas-Híd futballistáját, valamint H. Gábor volt labdarúgót.

2011. November 15. 07:19, kedd |

Fortuna kegyére várva

Kedden 11 órakor sorsolják ki Bécsben a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntős csoportjait, illetve a KEK és az EHF-kupa nyolcaddöntőinek párosítását.

2011. November 14. 14:18, hétfő |

Visszatér Alejandro Valverde

Kétéves eltiltása lejárta után a következő szezonban a Movistar csapat színeiben tér vissza az országúti kerékpársportba Alejandro Valverde, a spanyolok doppingolás miatt megbüntetett versenyzője.

2011. November 14. 14:16, hétfő |

Meghozták a döntést, Budapesten rendezik az Európa-bajnokságot

Az Európai Cselgáncs Szövetség (EJU) döntése alapján Budapest ad otthont a 2013-as Európa-bajnokságnak – tájékoztatta hétfőn az MTI-t Tóth László, a magyar szövetség elnöke.

2011. November 14. 07:25, hétfő |

Overdose diadalmaskodott Rómában - VIDEÓ

Overdose megnyerte vasárnap a római Premio Carlo e Francesco Aloisi elnevezésű Group III-as futamot.

2011. November 14. 07:23, hétfő |

Kupát nyert és telefont vesztett

Története során először nyerte meg a Magyar Kupát a Szeged Beton férfi vízilabdacsapata, miután a vasárnap déli döntőben, a Szőnyi úti BVSC uszodában 9-8-ra verte a Groupama-Honvédot.

2011. November 13. 15:11, vasárnap |

Vettel kiesése után Hamiltoné lett az Abu-dzabi GP

A világbajnok Sebastian Vettel idei 12. győzelmét célozta meg Abu-Dzabiban, ahol azonban már a rajt után kiesett defekt miatt.

2011. November 13. 15:09, vasárnap |

Megint vitatható végeredmény

2004 májusa és 2008 márciusa után harmadszor is találkozott egymással a ringben Manny Pacquiao és Juan Manuel Marquez.

2011. November 13. 15:07, vasárnap |

Megvan a vízilabda Eb csoportbeosztása

Az olimpiai bajnoki címvédő magyar férfi válogatott könnyű, a női viszont nehezebb csoportba került a januári, eindhoveni vízilabda Európa-bajnokság péntek esti sorsolásán.