2024. április 18, csütörtök - Andrea

Hírek | Sport

2011. Szeptember 26. 07:45, hétfő |

Vettel nyert, egyetlen pontra a vb-címtől

A Szingapúri Nagydíj legfontosabb kérdése az volt, hogy sikerül-e Sebastian Vettelnek matematikailag is bebiztosítania világbajnoki címét, vagy még egy-két futamig várat magára a koronázás?

2011. Szeptember 25. 14:41, vasárnap |

Rg-vb: olasz arany, a magyar csapat 14., kevéssel maradt le Londonról

Megszületett az első nem orosz aranyérem a montpellier-i olimpiai kvalifikációs ritmikusgimnasztika-világbajnokságon: Olaszország „arany pillangócskái” nyerték meg a női kéziszercsapatok összetett versenyét.

2011. Szeptember 25. 07:45, vasárnap |

Felszámolnák az Újpestet

A Nemzeti Sportközpontok (NSK) felszámolási eljárást kezdeményezett az Újpest FC Kft. ellen – adta hírül a Nemzeti Sport online kiadása szombaton.

2011. Szeptember 24. 14:41, szombat |

Idén is tarolt Pars Krisztián

A hazai közönség előtt szereplő, tavaly is győztes Pars Krisztián a világ idei legjobb eredményével, 81,89 méterrel nyerte pénteken a férfi kalapácsvetők viadalát a Németh Pál emlékversenyen Szombathelyen.

2011. Szeptember 24. 07:45, szombat |

Hamilton zárta az élen a csonka szabadedzést

A Formula–1-es Szingapúri Nagydíj első edzését az eredeti tervek szerint helyi idő szerint 18 órakor kellett volna megkezdeni, de a 3-as és 14-es kanyar kerékvető köveit fel kellett szedni, így fél órát csúszott a rajt.

2011. Szeptember 23. 14:45, péntek |

„Minden idők legnagyobb eseményére készülünk”

Jövő vasárnap rendezik a 26. SPAR Budapest Nemzetközi Maraton és Futófesztivált, melynek rajtja az 56-osok terén lesz.

2011. Szeptember 23. 07:45, péntek |

Sidi a harmadik helyet szerezte meg a döntőben

Sidi Péter a harmadik helyen végzett a légpuskások csütörtöki versenyében a sportlövő világkupa-sorozat wroclawi döntőjében.

2011. Szeptember 22. 14:45, csütörtök |

Martin feltette a koronát idei teljesítményére

A német Tony Martin nyerte meg a férfiak időfutamversenyét a Koppenhágában zajló országúti kerékpáros világbajnokságon.

2011. Szeptember 22. 07:45, csütörtök |

Óriásit lépett előre Magyarország

Eddigi legjobb helyezését érte el a FIFA világranglistáján a magyar labdarúgó-válogatott. A rangsort 1993-ban vezették be.

2011. Szeptember 21. 14:45, szerda |

Az időjárás miatt aggódik a világbajnok

Egyedül az időjárás miatt aggódik Oscar Freire, a spanyolok háromszoros világbajnok kerékpárosa a koppenhágai vb vasárnapi mezőnyversenye előtt.

2011. Szeptember 21. 07:45, szerda |

Bokája törött válogatottunk kapusának

Bokatörést szenvedett és már meg is műtötték Fazekas Nándort, a bajnok MKB Veszprém férfi kézilabdacsapatának válogatott kapusát.

2011. Szeptember 20. 14:45, kedd |

Érkeznek a milliárdok a sportba

Az öt kiemelt látványcsapatsportág egyesületei 10-15 milliárd forint közötti igényt nyújtottak be a társaságiadó-kedvezményből kérhető támogatásokra.