2019. május 22, szerda - Júlia, Rita

2019. Január 02. 13:01, szerda | Helyi sport

Elhunyt a fiatal győri kézilabdázó

Tragikus körülmények között, balesetben halt meg a Győri ETO-SZESE utánpótlás-kézilabdázója Varga Dominik.

A dunaszerdahelyi járásban, Balony község közelében történt a karambol január elsején reggel hét órakor – közölte a klub honlapja.

Varga Dominik 20 évet élt.

Forrás: etokc.hu

2019. Május 13. 09:22, hétfő | Helyi sport

Ötödször is BL-győztes a Győr

Zsinórban harmadszor, története során pedig ötödször Bajnokok ligája győztes a Győri AUDI ETO KC, Görbicz Anita születésnapja előtt egy nappal.

2019. Április 29. 13:26, hétfő | Helyi sport

Négyszeres BL-győztes kézilabdázó tér vissza Győrbe

Rutinos kézilabdázóval erősíti meg keretét a 2019-20-as szezonra a Győri Audi ETO KC csapata. Öt éves kitérő után visszatér Győrbe Katarina Bulatovic.

2019. Március 29. 07:20, péntek | Helyi sport

Vigyél mesekönyet a kézilabda meccsre!

A Győri Audi ETO KC „Jó cselekedet a gyermekekért” jótékonysági akciósorozatában Hans Christian Andersen születésnapja alkalmából, a gyermekkönyvek nemzetközi napja (április 2.) apropóján, könyvgyűjtést szervez.

2019. Március 18. 06:40, hétfő | Helyi sport

Tizennegyedszer is kupagyőztes a Győri Audi ETO

Sorozatban másodszor, összességében tizennegyedik alkalommal nyerte meg a Győri Audi ETO KC a női kézilabda Magyar Kupát, miután az érdi döntőben 32-29-re legyőzte az FTC-Rail Cargo Hungária csapatát.