Városlista
2019. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

Hírek

2019. Január 12. 08:09, szombat | Helyi
Forrás: mti

Élő tv-sportközvetítések - szombat és vasárnap

Élő tv-sportközvetítések - szombat és vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 12., szombat:

M4 Sport
13.00: Vízilabda, férfi ob 1, UVSE-Debrecen 14.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, döntők, Dordrecht
18.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, Berlin, Németország-Brazília
20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, Berlin, Franciaország-Szerbia

Sport 1
15.30 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Frimley Green

Sport 2
14.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Lazio-Novara
17.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Sampdoria-Milan
20.30: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Bologna-Juventus
22.45: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, Kansas City Chiefs-Indianapolis Colts

Eurosport 1
9.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney, döntő
12.30: Sílövészet, vk, női 10 km-es üldözéses verseny, Oberhof
13.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Adelboden
14.30: Északi összetett, vk, sprint csapatverseny, Val di Fiemme
15.30: Sílövészet, vk, férfi 12,5 km-es üldözéses verseny, Oberhof
16.00: Autósport, Formula-E, Marrákes
21.30: Szabadstílusú sí, vk, női mogul, Calgary

Eurosport 2
9.45: Északi összetett, vk, Val di Fiemme
13.15: Sífutás, vk, női szabadstílusú sprint, Drezda
15.00: Szánkó, vk, férfi kettes, 2. futam, Sigulda
16.00: Síugrás, vk, Val di Fiemme
17.45: Szánkó, vk, női 2. futam, Sigulda

Digisport 1
3.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart, döntő
7.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney, döntő
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-PSG
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux

Digisport 2
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Lille

Spíler1 TV
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Arsenal
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Liverpool
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle United

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Valladolid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Alavés
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Getafe

január 13., vasárnap:
M4 Sport
13.00: Labdarúgás, futsal, női NB I, döntő
14.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, döntők, Dordrecht
17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Magyarország-Angola
20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Svédország-Argentína

Sport 1
18.00: Darts, BDO-világbajnokság, döntő, Frimley Green
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Napoli-Sassuolo

Sport 2
2.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, Los Angeles Rams-Dallas Cowboys
14.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Torino-Fiorentina
19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, New England Patriots-Los Angeles Chargers
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, New Orleans Saints-Philadelphia Eagles

Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 1. futam, Adelboden
11.30: Sílövészet, vk, női váltó, Oberhof
13.15: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 2. futam, Adelboden
14.30: Sílövészet, vk, férfi váltó, Oberhof
16.45: Síugrás, vk, Val di Fiemme
19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
9.45: Északi összetett, vk, Val di Fiemme
12.30: Sífutás, vk, női szabadstílusú csapatsprint, Drezda
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Rennes
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Strasbourg
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-AS Monaco

Digisport 2
17.30: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC Újbuda-Zvolen

Spíler1 TV
2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Montreal Canadiens-Colorado Avalanche
15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Bournemouth
17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester United

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Eibar
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Madrid

Ezek érdekelhetnek még

2019. Május 19. 08:03, vasárnap | Helyi

Heti horoszkóp május 20-tól

2019. Május 19. 08:00, vasárnap | Helyi

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 20. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2019. Május 18. 07:57, szombat | Helyi

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

2019. Május 17. 08:50, péntek | Helyi

Üvegpályát építenek a Széchenyi térre

Izgalmas mérkőzéseket és rengeteg kísérőprogramot ígér az Éltex 31. Országos Egyéni Squash Bajnokság, fallabda országos bajnokságot, amelynek leglátványosabb mérkőzéseit a Széchenyi téren felállított üvegpályán rendezik