Városlista
2019. január 19, szombat - Sára

Hírek

2018. Április 14. 07:31, szombat | Helyi
Forrás: mti

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

április 14., szombat:

M4 Sport
4.55 és 7.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
12.45: Kézilabda, Magyar Kupa, elődöntő, Szeged-Csurgó
15.00: Kézilabda, Magyar Kupa, elődöntő, Veszprém-Balatonfüred
16.45: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd
19.15: Labdarúgás, NB I, DVSC-Ferencváros

Sport 1
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Rosztov-Don - FTC-Rail Cargo Hungaria
17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Vardar Szkopje-Midtjylland
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Győri Audi ETO-Buducnost
21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

Sport 2
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Villarreal
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valencia
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Celta Vigo
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Bilbao-Deportivo

Eurosport 1
10.15 és 13.00: Motorsport, supersport-vb, Aragónia, időmérő és első futam
12.00 és 16.00: Forma-E, Róma, selejtező és futam
19.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Montreal Impact
21.45: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-Los Angeles Galaxy

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Mönchengladbach
21.15: Kerékpár, hatnapos verseny, Spanyolország

Digisport 1
0.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Udinese
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Torino
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Amiens
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-St. Étienne

Digisport 3
15.05: Autósport, Euroformula Open, Estoril, 1. futam
17.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota

Spíler1 TV
1.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, Winnipeg Jets-Minnesota Wild
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Chelsea
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Everton
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Bournemouth
20.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester City

április 15., vasárnap:
M4 Sport
7.15: Forma-1, Kínai Nagydíj
15.00 és 17.30: Kézilabda, Magyar Kupa, a 3. helyért és döntő

Sport 1
2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Glendale
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Alavés
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Levante
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Espanyol
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Real Madrid

Sport 2
8.45: Atlétika, Vivicittá
17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Metz-CSM Bucuresti
21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás

Eurosport 1
11.30: Motorsport, supersport-vb, Aragónia
13.00: Motorsport, superbike-vb, Aragónia
14.30: Kerékpár, Amstel Gold Race, Hollandia
17.30: Kerékpár, Tro Bro Leon Coupe de France, Franciaország
22.00: Labdarúgás, Sporting Kansas City-Seattle Sounders

Eurosport 2
14.00: Motorsport, motokrossz-vb, Portugália
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder-Leipzig

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-SPAL
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Napoli
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Roma

Digisport 2
12.25: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-Göppingen
14.15: Tenisz, WTA-torna, Lugano
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Marseille
19.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Monaco

Digisport 3
15.05: Autósport, Euroformula Open, Estoril, 2. futam
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Bordeaux
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Club Brugge

Spíler1 TV
11.20: Motorsport, supersport-vb, Aragónia
12.55: Motorsport, superbike-vb, Aragónia
14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Arsenal
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Bromwich Albion

Ezek érdekelhetnek még

2019. Január 19. 09:05, szombat | Helyi

Új gépek szolgálatban

Két új, Wisconsin típusú kisgéppel gyarapodott a Győr-Szol Zrt. járműflottája, amelyeket a januári havazásban már élesben is kipróbált a szolgáltató.

2019. Január 16. 12:05, szerda | Helyi

Nem csak a fejre kerülhet korona

Fogaink az idő múlásával tönkre mehetnek. Ehhez hozzájárulhatnak genetikai adottságok is, illetve az, ha az ember nem megfelelően, vagy nem rendszeresen ápolja a fogsorát.

2019. Január 13. 09:17, vasárnap | Helyi

Heti horoszkóp január 14-től

Nézzük, mit ígérnek a csillagok:

2019. Január 13. 09:16, vasárnap | Helyi

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki: