Városlista
2019. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

Hírek

2019. Január 05. 07:50, szombat | Helyi
Forrás: mti

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések -  szombat, vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 5., szombat:


M4 Sport
15.00: Röplabda, férfi Eb-selejtező, Magyarország-Svájc
18.00: Kézilabda, női NB I, Érd-Debrecen

Sport1
12.30: Tenisz, ATP-torna, Púna, döntő
17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Siófok KC-Herning
20.00: Darts, BDO-vb, 1. nap

Sport2
14.00: Darts, BDO-vb, 1. nap
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Houston Texans-Indianapolis Colts

Eurosport 1
9.00: Tenisz, Hopman Kupa, Perth
14.00/15.15: Sífutás, világkupa, Val di Fiemme
14.45/16.00: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Zágráb, 1. és 2. futam
17.00: Síugrás, Négysáncverseny, Bischofshofen

Eurosport 2
10.00/11.00/12.45/13.45: Szánkó, világkupa, Königssee

Digisport 1
4.00/10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, elődöntők
7.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen, döntő
17.55: Motorsport, SuperEnduro-vb, Németország

Digisport 2
5.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland, elődöntők

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Winnipeg Jets
19.00: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Minnesota Wild

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Valencia
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Betis

január 6., vasárnap:

M4 Sport:
16.00: Kézilabda, férfi válogatott felkészülési mérkőzés, Dánia-Magyarország

Sport1
14.00/20.30: Darts, BDO-vb, 2. nap
18.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Rio Ave

Sport2
2.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Dallas Cowboys-Seattle Seahawks
19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Baltimore Ravens-Los Angeles Chargers
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Chicago Bears-Philadelphia Eagles

Eurosport 1
2.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney, 1. nap
9.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, elődöntő
12.00/15.45: Alpesi sí, világkupa, Zágráb, 1. és 2. futam
13.15/14.30: Sífutás, világkupa, Val di Fiemme
14.00: Északi összetett, világkupa, Otepaa
16.30: Síugrás, világkupa, Bischofshofen

Eurosport 2
10.00/13.30: Szánkó, világkupa, Königssee

Digisport 1
8.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, döntő
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Liptovsky Mikulás

Digisport 2
7.30: Tenisz, WTA-torna, Auckland, döntő

Spíler1 TV
19.00: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Carolina Hurricanes
22.00: Jégkorong, NHL, Arizona Coyotes-New York Rangers

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Sociedad
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-FC Barcelona

Ezek érdekelhetnek még

2019. Május 19. 08:03, vasárnap | Helyi

Heti horoszkóp május 20-tól

2019. Május 19. 08:00, vasárnap | Helyi

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 20. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2019. Május 18. 07:57, szombat | Helyi

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

2019. Május 17. 08:50, péntek | Helyi

Üvegpályát építenek a Széchenyi térre

Izgalmas mérkőzéseket és rengeteg kísérőprogramot ígér az Éltex 31. Országos Egyéni Squash Bajnokság, fallabda országos bajnokságot, amelynek leglátványosabb mérkőzéseit a Széchenyi téren felállított üvegpályán rendezik