Városlista
2019. március 23, szombat - Emőke, Botond, Ottó, Kartal

Hírek

2019. Március 09. 07:14, szombat | Helyi
Forrás: mti

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

A szombat és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 9., szombat:


M4 Sport
12.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, világbajnokság, Szófia
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-MOL Vidi FC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Ferencváros

Sport 1
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don - Odense
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Kristiansand-Győr
21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Boavista-Sporting

Sport 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Wolfsburg
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Mönchengladbach

Eurosport 1
9.15 és 12.15: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora
10.30 és 13.30: Alpesi sí, vk, Spindleruv Mlyn
14.30: Síugrás, vk, Oslo
16.30: Sílövészet, vb, Östersund
19.55: Sznúker, The Players Championship, Preston

Eurosport 2
8.45 és 13.30: Északi összetett, vk, Oslo
10.00: Sífutás, vk, Oslo
12.30 és 14.00: Kerékpár, Strade Bianche
18.15: Szabadstílusú sí, vk, Mammoth Mountain
21.45: Hódeszka, vk, Mammoth Mountain

Digisport 1
0.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
15.40: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Tottenham
18.10: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Watford
20.30: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Milan
22.40: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Digisport 2
3.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Lyon
20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Fenerbahce
20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Bordeaux
22.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, Florida Panthers-Minnesota Wild
13.00: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Brighton
15.55, 16.20 és 17.15: Motorsport, gyorsasági-vb, Katari Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, időmérő
21.00: Jégkorong, NHL, Colorado Avalanche-Buffalo Sabres

Spíler2 TV
11.25, 12.20 és 13.15: Motorsport, gyorsasági-vb, Katari Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, 3. szabadedzés
16.00: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Leganés
18.15: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Vallecano
20.30: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Huesca


március 10., vasárnap:

M4 Sport
12.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, vb, Szófia
17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ZTE-Vác

Sport 1
2.00: Küzdősport, UFC-gála, Wichita
14.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, FTC-Ljubljana
16.45: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Siófok-Storhamar
21.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Feirense-Porto

Sport 2
13.30: Labdarúgás, 2. Bundesliga, St. Pauli-Hamburg
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Nürnberg
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover-Leverkusen
20.30: Kosárlabda, NBA, Philadelphia 76ers-Indiana Pacers

Eurosport 1
4.45 és 9.00: Autósport, Formula-E, Hongkong
12.15: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora
13.30 és 16.15: Sílövészet, vb, Östersund
14.30: Síugrás, vk, Oslo
19.55: Sznúker, The Players Championship, Preston

Eurosport 2
9.15: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora
11.30: Sífutás, vk, Oslo
13.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 1. szakasz
15.00: Sznúker, The Players Championship, Preston

Digisport 1
3.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
12.25: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Cagliari
14.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-SPAL
17.10: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester United
20.10: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Lazio
22.40: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 2
0.00 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Atalanta
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Konyaspor
22.40: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Etienne-Lille
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Napoli
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Nice

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Toronto Maple Leafs
12.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Burnley
14.35: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Wolverhampton
17.35: Motorsport, gyorsasági-vb, Katari Nagydíj, MotoGP, futam
22.00: Jégkorong, NHL, Florida Panthers-Detroit Red Wings

Spíler2 TV
14.40 és 16.20: Motorsport, gyorsasági-vb, Katari Nagydíj, Moto3 és Moto2, futam
18.15: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Real Sociedad
20.30: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Real Madrid

Ezek érdekelhetnek még

2019. Március 23. 08:26, szombat | Helyi

Élő tv-sportközvetítések - szombat és vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

2019. Március 22. 11:48, péntek | Helyi

Megnyíltak a Püspökvár kapui

Március 21-től, csütörtöki napokon látogatható a győri Püspökvár palotaszárnya, a Dóczy-kápolna, illetve a Győri Püspökség kertje.

2019. Március 22. 11:17, péntek | Helyi

Salvus vizes inhalátor

Az inhalátor a légzés zavaraival küzdő és a különféle légúti betegségekben szenvedő betegek életét, mindennapjait segíti.

2019. Március 22. 11:12, péntek | Helyi

Hogyan tudjuk felszámolni a pollen és allergia gondokat?

Megkezdődött március beköszöntével a tavasz, kibontják rügyeiket a fák, kibújnak a földből a virágok, melegedik az idő, az emberek hangulata érezhetően megváltozik.