2024. április 18, csütörtök - Andrea

2016. Augusztus 01. 09:56, hétfő | Helyi sport
Forrás: MTI-V, MTI Fotó: Czeglédi Zsolt

Labdarúgó NB I - Debreceni VSC-TEVA - Gyirmót FC 4-0 (2-0)

Megszerezte első győzelmét a labdarúgó OTP Bank Liga új idényében a DVSC-TEVA, amely a harmadik forduló vasárnapi játéknapján 4-0-ra nyert az újonc Gyirmót ellen.

OTP Bank Liga, 3. forduló: Debreceni VSC-TEVA - Gyirmót FC 4-0 (2-0)

Nagy elánnal kezdte a mérkőzést a DVSC, amely az első negyedóra végén meg is szerezte a vezetést, sőt újabb öt perc elteltével megduplázta előnyét. A hétfőn lemondott Kondás Elemér helyén megbízott vezetőedzőként dolgozó Herczeg András együttese a folytatásban is irányította a játékot, de szünetig újabb gól már nem született. A második félidőben is a hazaiak akarata érvényesült, a vendégek nem tudtak komolyabb helyzetet kialakítani. A debreceniek viszont kényelmesen játszva is még kétszer betaláltak, Tisza és Takács szépségdíjas gólt lőtt.

Nagyerdei Stadion, 2400 néző, v.: Iványi gólszerzők: Horváth Zs. (15.), Korhut (20.), Tisza (58.), Takács T. (69.) sárga lap: Kuti (52.), illetve Paku (13.), Filkor (23.), Simon András (25.), Nagy S. (89.)

DVSC:
Danilovic - Kuti, Brkovic, Mészáros N., Korhut (Ferenczi J., 56.) - Djelmic, Jovanovic, Sekulic, Horváth Zs. - Tisza (Bereczki, 83), Takács T. (Kulcsár T., 74.)

Gyirmót:
Sebők - Lengyel (Madarász, 12.), Lázár, Balogh B., Présinger -Völgyi, Filkor (Nagy S., 67.), Horváth A., Paku - Simon András, Simon Attila (Nagy O., 55.)

2024. Április 18. 14:32, csütörtök | Belföld

Átadták a 33. számú főút 2x2 sávra bővített újabb szakaszát

Elkészült a 33. számú főút újabb szakasza, ezzel Debrecentől Látóképig 2x2 sávon közlekedhetnek a járművek - hangzott el az útszakasz csütörtöki átadó ünnepségén.

2024. Április 18. 14:30, csütörtök | Belföld

A kormány szerint a vendégmunkások nem fogják kiszorítani a magyarokat a magyar munkahelyekről

A vendégmunkások nem fogják kiszorítani a magyarokat a magyar munkahelyekről - mondta a Nemzetgazdasági Minisztérium foglalkoztatáspolitikáért felelős államtitkára csütörtökön a Kossuth rádió műsorában.

2024. Április 18. 14:29, csütörtök | Belföld

Magyarországon nőtt a második legnagyobb arányban a tisztán elektromos autók értékesítése márciusban

Magyarországon nőtt a második legnagyobb arányban a tisztán elektromos autók értékesítése márciusban - közölte az Energiaügyi Minisztérium (EM) csütörtökön a Facebook oldalán közzétett bejegyzésben.

2024. Április 18. 14:27, csütörtök | Belföld