Nem döntöttek a Puskás Ferenc Stadionról

Nem döntött az Országgyűlés sportbizottsága a Puskás Ferenc Stadion statikai felújításáról. A beruházással a stadion befogadóképessége 42 és fél ezresre nőne.

2011. Május 25. 14:41, szerda |

Belgiumba igazol a Loki sztárja

Négy év után távozik a Debrecen labdarúgócsapatából Czvitkovics Péter. A válogatott középpályás a belga élvonalban szereplő, a szezont a tizedik helyen záró Kortrijkhoz igazol két évre.

2011. Május 25. 07:41, szerda |

Megkezdte a felkészülést a Kemény-csapat

Kemény Dénes 15 játékossal kezdte meg a felkészülést a júliusi világbajnokságra. A négy légiós később csatlakozik a kerethez. Részt vett viszont a válogatott első edzésén Kis Gábor is. Az Eger centere porckorong-sérvvel küzd, ezért

2011. Május 24. 14:41, kedd |

Új koncepcióval építenék fel a kosárcsapatot

Semmilyen formában nem kíván együtt dolgozni a jelenlegi tulajdonosi körrel a pécsi önkormányzat, hanem új alapokon, új koncepcióval és új személyekkel építené fel a női kosárlabdacsapatot.

2011. Május 24. 07:41, kedd |

Boxingone: Két száz-százalékos csapat küzd Temesváron

Szombat este Temesváron folytatódik a BoxingONE Championship sorozat, ahol a helyi „Timisoara Lions – Temesvári Oroszlánok” a kétszeres bajnok „Debrecen Thunders – Debreceni Villámok” csapatát fogadja.

2011. Május 23. 14:45, hétfő |

Műlábbal a csúcson

Műlábbal hódította meg újabb nyolcezres csúcsát Erőss Zsolt. A Mount Everest 8516 méter magas társhegyére vasárnap ért fel egy másik magyar hegymászóval, Gál Lászlóval.

2011. Május 23. 07:45, hétfő |

Vettel ellenállt Hamilton nyomásának, és újra nyert

Sebastian Vettel a Spanyol Nagydíjon megszerezte idei 4. futamgyőzelmét, miután a versenyen ellenállt Lewis Hamilton nyomásának. A Red Bull-istálló fölénye közel sem volt akkora a barcelonai versenyen, mint amire az időmérő edzés után sz

2011. Május 22. 14:41, vasárnap |

Drámai meccsen nyert, és ezzel bajnok a Veszprém

A címvédő MKB Veszprém hazai pályán nagy küzdelemben 22–20-ra legyőzte a sokáig vezető Pick-Szegedet a férfi kézilabda NB I döntőjének vasárnapi harmadik felvonásában, így 3–0-s összesítéssel elhódította a 2010–11-es szezon b

2011. Május 22. 07:41, vasárnap |

A csillagos égig: Gagarin-útján a debreceni fiúk

Igencsak emlékezetes estéje volt annak a közel ezer debreceni sportrajongónak, akik pénteken az amatőr ökölvívást választották – s erről mindenekelőtt a nehézsúlyú Deél Szabolcs gondoskodott. A „Debrecen Thunders” és az „Arad Mo

2011. Május 21. 14:41, szombat |

Contador már több mint három perccel vezet

A venezuelai José Rujano nyerte meg a Giro d’Italia 13. szakaszát, amelynek befutója az ausztriai Grossglockneren volt. A Rujano mögött másodikként célba érő Alberto Contador több mint hárompercesre növelte előnyét az összetett éllovasa

2011. Május 21. 07:45, szombat |

Hatalmasat bukott a csinos sportoló

Óriásit bukott Simona de Silvestro az Indy 500-as autóverseny edzésén. Az indianapolisi pálya hármas kanyarjában csapódott a falnak a svájci versenyzőnő 300 kilométer per óra feletti sebességnél.

2011. Május 20. 14:45, péntek |

Az oklahomai James nyerő csere volt Dallasban

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nyugati döntőjének második meccsén a dallasi Dirk Nowitzki hiába dobott a mezőny legeredményesebbjeként 29 pontot, csapata 106–100-ra kikapott az Oklahomától. Az egyik gárda negyedik sike