2024. április 18, csütörtök - Andrea

Hírek | Sport

2011. Május 16. 14:41, hétfő |

Vízkapuval fogadták a győzteseket

Hazaérkezett a Liszt Ferenc repülőtérre a KEK-győztes Ferencváros női kézilabdacsapata.

2011. Május 16. 07:41, hétfő |

Váltófutás és maraton Budapesten

Több mint 5 ezren vettek részt a 18. olimpiai maraton és félmaraton váltófutáson a fővárosban.

2011. Május 15. 14:41, vasárnap |

BoxingOne - Nagy csaták, szoros meccsek, ideges hangulat Debrecenben

Pikáns összecsapással folytatódott a BoxingONE-sorozat szombat este Debrecenben, ahol a „Debrecen Thunders” becenévre hallgató helyi, kétszeres bajnok alakulat a címvédő „Galánta Kids” csapatát látta vendégül.

2011. Május 15. 07:41, vasárnap |

Nem sikerült a győri „Gladiátorok” lengyelországi vendégjátéka

A péntek esti lengyelországi BoxingONE Championship mérkőzés új mérföldkőnek számít a liga életében, hiszen a helyi szervezőknek sikerült az amatőr ökölvívó eseményt teljesen professzionális körítéssel prezentálni a közönségne

2011. Május 14. 14:41, szombat |

Ferguson ellen dicséret miatt indult eljárás

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Manchester United menedzsere, Sir Alex Ferguson a múlt hét vasárnapi, Chelsea ellen 2–1-re megnyert bajnoki előtt tartott sajtótájékoztatóján a mérkőzést vezető Howa

2011. Május 14. 07:41, szombat |

A Szeged nagy lépést tett a bronz felé

A Szeged 10–6-ra nyert a Honvéd otthonában a férfi vízilabda-bajnokság 3. helyéért folytatott párharc első mérkőzésén. A visszavágót hétfőn Szegeden rendezik, így Kásás Zoltán együttesének nagy esélye van a bronzéremre.

2011. Május 13. 14:41, péntek |

Overdose körül egyre nagyobb a felhajtás

Az első helyekre tartják esélyesnek Overdoset a brit fogadóirodák a jövő szombati Temple Stakes futamon. Mikóczy Zoltán társtulajdonos, a ló szponzorának internetes oldalán elmondta, hogy tíz bukmékerből tíznél Overdose az első számú

2011. Május 13. 07:41, péntek |

Arn ismét a sírból hozta vissza a meccset

Arn Gréta ismét példát mutatott küzdeni tudásból, ugyanis hatalmas csatában, két mérkőzéslabdát hárítva győzött 3:6, 7:6, 7:6-ra Jelena Vesznyina ellen (az első fordulóban Szvetlana Kuznyecovát ugyanilyen arányban verte meg) a Rómáb

2011. Május 12. 14:45, csütörtök |

Vasas: Németh Norbert élő szerződése ellenére távozott

Érvényes szerződése ellenére felmentést kért és kapott az edzések látogatása alól Németh Norbert, az élvonalbeli Vasas labdarúgója. A középpályás megfelelő ajánlat esetén távozhat.

2011. Május 12. 07:45, csütörtök |

Győzött Murray és Söderling is

Andy Murray bejutott a római férfi tenisztorna harmadik fordulójába. A negyedikként kiemelt brit játékos a belga Malisse-t verte három játszmában.

2011. Május 11. 14:45, szerda |

A Detroit csodát tehet, bűvös száma a hármas volt

A Detroit Red Wings a harmadik harmadban szerzett három góllal 3–1-re győzött a San Jose Sharks ellen az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Nyugati főcsoportjának elődöntőjében, és ezzel 3–3-ra egyenlített az egyik fél negye

2011. Május 11. 07:41, szerda |

Gyanú: fejenként 1,5 millió dollárt kaptak a sportvezetők a szavazatért?

Újabb két sportvezető keveredett bundagyanúba a katari labdarúgó-világbajnoksággal kapcsolatban.