2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Hírek | Sport

2011. Április 27. 14:45, szerda |

Fél lábbal a döntőben

Gelsenkirchenben lejátszották a labdarúgó Bajnokok Ligája első elődöntőjét, ahol a Manchester United 2-0-ra győzött a Schalke ellen. A Vörös Ördögök góljait Giggs és Rooney szerezték. Szerdán igazi csemege vár a futballrajongókra, r

2011. Április 27. 07:45, szerda |

Grosics és Buzánszky végre a nemzet sportolója

Átvette az Aranycsapat két legendás játékosa a Parlamentben a nemzet sportolója kitüntetést.

2011. Április 26. 14:45, kedd |

QPR: még mindig nem ért véget a 15 évnyi várakozás

A listavezető QPR hétfő délután csupán 1–1-es döntetlent játszott a Hull Cityvel az angol labdarúgó-bajnokság másodosztályának 44. fordulójában, így matematikai szempontból még mindig nem dőlt el a feljutása. A további várakozás

2011. Április 26. 07:45, kedd |

A skót világelső hazaküldte a körülményes Hegylakót

A világelső John Higgins 13:7-re legyőzte a Hegylakó becenévre hallgató Rory McLeodot, és ezzel bejutott a sheffieldi sznúker-világbajnokság negyeddöntőjébe. Szintén hétfő délután ért véget Mark Selby és a hétszeres világbajnok Step

2011. Április 25. 14:41, hétfő |

Nadal Barcelonában sem talált legyőzőre

A Barcelonában rendezett férfi tenisztorna döntőjében a spanyol világelső, Rafael Nadal két szettben, 6:2, 6:4-re felülmúlta honfitársát, David Ferrert, s ezzel az idei második ATP-versenyén győzött. Az előzőt is éppen Ferrer ellen nyer

2011. Április 25. 07:45, hétfő |

Kubica kijött a kórházból

Közel három hónap után vasárnap elhagyhatta a kórházat Robert Kubica lengyel Forma 1-es pilóta, aki február hatodikán sérült meg súlyosan egy olaszországi rallybalesetben.

2011. Április 24. 14:41, vasárnap |

Randolph triplája elsüllyesztette a Spurst

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság rájátszásának első körében a San Antonio Spurs 91–88-as vereséget szenvedett Memphisben. A Grizzlies a sikernek köszönhetően 2–1-re vezet az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharcb

2011. Április 24. 07:45, vasárnap |

Spanyolország a túlórában meglepte Dél-Koreát

A Budapesten zajló divízió 1-es jégkorong-világbajnokság 5. fordulójának első mérkőzésén Spanyolország túlórás góllal nyert Dél-Korea ellen. A vesztes ázsiaiak így is megszerezték a bronzérmet, az újonc spanyolok búcsúztak, de em

2011. Április 23. 14:41, szombat |

Pokoli izgalmak után bajnok a Sopron

Az MKB-Euroleasing Sopron nyerte meg a női kosárlabda NB I 2010–2011-es kiírását, miután a finálé ötödik, mindent eldöntő mérkőzésén hosszabbítás után 83–79-re nyert Pécsen

2011. Április 23. 07:45, szombat |

Arn Grétának a negyeddöntő volt a végállomás Fezben

A 4. helyen kiemelt Arn Gréta 63 perc alatt 6:2, 6:1-es vereséget szenvedett Simona Haleptól a fezi női tenisztornán, így nem jutott tovább a negyeddöntőből.

2011. Április 22. 14:41, péntek |

Búcsúzik a Forma–1 Isztambultól?

Valószínűleg kikerül a 2012-es Forma–1-es versenynaptárból az idén májusban sorra kerülő Török Nagydíj, mert a sorozat kereskedelmi jogait birtokló Bernie Ecclestone nem tudott megegyezni a házigazdákkal a jogdíj emeléséről – érte

2011. Április 22. 07:45, péntek |

Javított a San Antonio és a bajnok Lakers is

Az első (elveszített) mérkőzést követően a San Antonio Spurs és a Los Angeles Lakers is nyert az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság rájátszásának első körében, a Nyugati főcsoport negyeddöntőjében. Előbbi a Memphis Grizzliest