2019. szeptember 16, hétfő - Edit

Hírek | Sport

Kimagasló fölénnyel vezeti Magyarország a maratoni kajak-kenu Eb éremtábláját
2019. Július 28. 06:34, vasárnap | Sport

Szombaton újabb négy érmet nyert a magyar csapat a franciaországi Decize-ben rendezett maratoni kajak-kenu Európa-bajnokságon, ezzel három nap után nívósan vezetik az éremtáblát.

Újabb magyar sikerek a vizes világbajnokságon
2019. Július 27. 06:45, szombat | Sport

Két magyar úszó is érmet szerzett, mindamellett, hogy most mindenki a szörnyű tragédiáról is beszél Kvangdzsuban.

Halálos baleset történt a vizes világbajnokságon, ketten meghaltak, többen súlyosan megsérültek
2019. Július 27. 06:28, szombat | Sport

Két ember meghalt, legalább tizenhárom pedig megsérült, amikor helyi idő szerint hajnali fél három körül leszakadt egy kvangdzsui szórakozóhely karzata. A helyszínen rengeteg sportoló tartózkodott, többet kórházba szállítottak. Magyar

Rally: Szeretnénk sok pontot szerezni
2019. Július 27. 05:00, szombat | Sport

Juhász Csabi Casentiono Rali után most ismét egy nemzetközi versenyen indul.

Tragédia: Autóbalesetben elhunyt a Nemzeti Sport kézilabda-szakírója
2019. Július 26. 14:35, péntek | Sport

Tragikus hír érkezett péntek délelőtt: 64 éves korában autóbalesetben meghalt Simon József, a Nemzeti Sport kézilabda-szakírója. A kiváló kollégát a lap saját halottjának tekinti.

Női világcsúcs a vízben: Kapás Boglárka 200 pillangón világbajnok
2019. Július 25. 15:26, csütörtök | Sport

A kvangdzsui vizes világbajnokság úszóversenyének ötödik napján, csütörtökön Kapás Boglárka kiváló versenyzéssel világbajnok lett női 200 méter pillangón.

Gyorsasági OB: Majdnem a tengerparton!
2019. Július 25. 14:03, csütörtök | Sport

Folytatódik az FIA CEZ és az MNASZ Autós Gyorsasági OB a horvátországi Autodrom Grobnik versenypályán.

Rally: Reméljük, gond nélkül behúzzuk!
2019. Július 25. 10:00, csütörtök | Sport

Beszélgetés Farkas Kálmán csapatvezetővel a hétvégi Int. Baranya Kupa előtt.

Fogasy két hónap után újra autóban
2019. Július 25. 07:57, csütörtök | Sport

A Baranya Kupán tér vissza Fogasy Gergely és Berendi Dávid a Mitropa Kupa sorozatba.

Ronaldo nekirontott egy kínai rendőrnek
2019. Július 24. 17:55, szerda | Sport

Az ötszörös aranylabdás portugál támadó Kínában edzőtáborozik a Juventusszal, és ahogy az már kezd megszokottá válni, a csapat edzésére berohant egy szurkoló, hogy közös fotót készíthessen a játékosokkal.

Világcsúcs rekorddal világbajnok Milák Kristóf
2019. Július 24. 14:40, szerda | Sport

A kvangdzsui vizes világbajnokság úszóversenyének negyedik napján, szerdán Milák Kristóf fantasztikus versenyzéssel, világrekorddal aranyérmet nyert férfi 200 méter pillangón. Ugyanebben a számban Kenderesi Tamás a 8. lett.

Rally: Nyári szünet után
2019. Július 24. 11:46, szerda | Sport

SOLID Racing Team – Int. Baranya Kupa 2019 beharangozó Gyenes András – Horváth Levente – Lada 2101 Oláh Zoltán – Schmidt Ádám – Seat Ibiza Cupra SOLID Racing Team – Int. Baranya Kupa 2019 – 2019.07.25-27.