2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Hírek | Sport

2011. Április 03. 07:45, vasárnap |

A győzelem ellenére kiesett a Veszprém

Nyert, de kiesett a Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligájából. 30-26-ra győzött az MKB Veszprém a Barcelona ellen a nyolcaddöntő visszavágóján.

2011. Április 02. 14:41, szombat |

Nadal: Nagyon, nagyon jól játszottam Federer ellen

A Miamiban zajló ATP-torna elődöntőjében a világelső, spanyol Rafael Nadal két sima szettben, 79 perc alatt 6:2, 6:3-ra nyert a harmadik helyen kiemelt svájci Roger Federer ellen. Nadal ellenfele a döntőben a szerb Novak Djokovics lesz, aki szi

2011. Április 02. 07:45, szombat |

Kibújhat-e a McLaren a Red Bull árnyékából?

A McLaren-istállón belül is eltérő vélemények alakultak ki a jövő hét végi Malajziai Nagydíjról. A pilóták közül Jenson Button úgy véli, közelebb kerülhet a Red Bullokhoz, mint az idénynyitón, Lewis Hamilton a KERS-től várja a jó

2011. Április 01. 14:45, péntek |

Kiütés! A Sopron nem kegyelmezett a Szegednek

Egy pillanatig sem volt kétséges a győztes kiléte: az MKB-Euroleasing Sopron női kosárlabdacsapata 83–58-ra győzte le a Mediteam Szegedet NB I-es elődöntőjük első mérkőzésén. Az 5–8. helyért folytatott rájátszásban az FTC jó hajr

2011. Április 01. 07:45, péntek |

Miamiban elbúcsúzott a címvédő

Kiesett a címvédő a miami keménypályás tenisztornán. Kim Clijsters a negyeddöntőben két szettben, 6:3, 6:3-ra kapott ki a fehérorosz Azarenkától.

2011. Március 31. 14:45, csütörtök |

Magyar bronzérem a birkózó Eb-n

Ligeti Dániel bronzérmes a dortmundi birkózó Európa-bajnokságon. A magyar versenyző a szabadfogásúak 120 kg-os kategóriájában a német Nick Matuhint győzte le a helyosztón.

2011. Március 31. 07:45, csütörtök |

Egy euróért vásárolja vissza a klub az FTC Zrt.-t

A Ferencváros elnöke, Kubatov Gábor mai sajtótájékoztatóján bejelentették, hogy a klub szándéknyilatkozatot írt alá Kevin McCabe-bel, a labdarúgó Zrt. tulajdonosával a stadion és a körülötte lévő terület visszavásárlására. Az Al

2011. Március 30. 14:45, szerda |

Lóháton érkeznek Ópusztaszerre

Több száz lovast várnak a történelmi Magyarország minden tájáról az ópusztaszeri Nyeregszemlére. A rendezvény július második hétvégéjén lesz, a szervezők elmondása szerint a résztvevők lóháton teszik meg az utat otthonuktól Ópusz

2011. Március 30. 07:45, szerda |

Vége: Gera elhagyja a csapatot

Gera Zoltán elhagyja a Fulham labdarúgócsapatát. A válogatott labdarúgó kevés játéklehetőséget kap klubjában, ezért nem fogadta el az angol klub új ajánlatát.

2011. Március 29. 14:45, kedd |

Boston? Piff! Chicago? Puff! Spurs? Durr!

Három csoportelső, a Boston Celtics, a Chicago Bulls és a San Antonio Spurs is vereséget szenvedett az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) magyar idő szerint hétfőről keddre virradóra megrendezett mérkőzésein. A New York Knicks

2011. Március 29. 07:45, kedd |

Sérülése ellenére léphet pályára

Sérülése ellenére várhatóan Dzsudzsák Balázs és Juhász Roland is pályára lép a hollandok elleni keddi labdarúgó Európa-bajnoki selejtező mérkőzésen.

2011. Március 28. 14:45, hétfő |

Nagy Lászlóék nagyon megverték a Veszprémet

Hétgólos hátrányba került az MKB Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. Mocsai Lajos csapata 28-21-re kapott ki a Nagy Lászlóval felálló Barcelona otthonában.