2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Hírek | Sport

2011. Február 23. 07:45, szerda |

Kubica elhagyhatta az intenzívet

Elhagyta az intenzív osztályt Robert Kubica a Renault Forma- 1-es pilótája. A lengyel versenyzőt átszállították az olasz Santa Corona Kórház rehabilitációs részlegébe.

2011. Február 22. 14:45, kedd |

Nemzetközi tornára készülnek a mieink

Első idei nemzetközi tornájára készül a magyar férfi vízilabda-válogatott. Kemény Dénes csapata Kanada, Németország és Ausztrália ellen száll vízbe a szerdától-péntekig tartó Volvo-kupán, a szövetségi kapitányról elnevezett misko

2011. Február 22. 07:45, kedd |

Elmarad a Forma–1-es nagydíj

Nem tartják meg az idei Forma–1-es nagydíjat a közel-keleti Bahreinben, az országban zajló politikai tüntetések miatt - döntöttek hétfőn a verseny szervezői. Ezzel a versenysorozat a tervezettnél két héttel később, március 27-én kezd

2011. Február 21. 14:45, hétfő |

Volán-győzelem, de búcsú a rájátszástól

Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) 52. fordulójában a Sapa Fehérvár AV19 5–3-ra győzött a Red Bull Salzburg ellen, viszont a Zagreb büntetőkkel nyert Ljubljanában, ezzel a Volánnak már matematikai esélye sincs a rájátszásra.

2011. Február 21. 07:41, hétfő |

Eső, nap, sok piros zászló és Rosberg-elsőség

A Mercedessel köröző Nico Rosberg futotta a legjobb időt a barcelonai kollektív Formula–1-es teszt harmadik napján, Vitalij Petrovot (Renault) és Lewis Hamiltont (McLaren) megelőzve.

2011. Február 20. 14:41, vasárnap |

Magyar pontok Düsseldorfban

Baczkó Bernadett pontot szerzett a düsseldorfi cselgáncs Grand Prix-n. 68 ország 497 versenyzőjének részvételével zajlik a verseny, melynek 11 magyar résztvevője van.

2011. Február 20. 07:45, vasárnap |

B1 - Galántai öröm a székesfehérvári csarnokban

Nagyon jól sikerült eseményt rendeztek péntek este Székesfehérváron, ahol az ARÉV Sportcsarnokban került sor a BoxingONE Championship második döntőjére, nagy közönségsiker mellett. Hangos szurkolás, hatalmas ki-ki küzdelmek jellemezték

2011. Február 19. 14:41, szombat |

A Vasas lemosta az Újpestet, fontos Fradi-siker

Az élvonalbeli jégkorongbajnokság középszakaszában a Vasas feltörölte a jeget az Újpesttel, a Ferencváros hazai pályán fontos mérkőzést nyert, így négypontos előnyre tett szert a Miskolccal szemben. A Fehérvár hiába vezetett a Dunaúj

2011. Február 19. 07:45, szombat |

Vettel beelőzte Alonsót a barcelonai teszt első napján

A világbajnoki címvédő Sebastian Vettel volt a leggyorsabb a négynapos Formula–1-es barcelonai tesztsorozat első napján. A német versenyző idejét két spanyol, a ferraris Fernando Alonso, illetve a Toro Rossóval köröző Jaime Alguersuari tu

2011. Február 18. 14:45, péntek |

Zöld-fehér demonstráció az Üllői úton

Péntek este demonstrációt tartanak a Ferencváros labdarúgócsapatának szurkolói az együttes Üllői úti stadionja előtt. A drukkerek szimpátiatüntetést tartanak az anyagi nehézségekkel küzdő gárda mellett.

2011. Február 18. 07:45, péntek |

Elmarad a Forma–1-es futam?

Veszélybe került az idei első márciusi Forma–1-es futam, a bahreini zavargások miatt.

2011. Február 17. 14:45, csütörtök |

Felébe kerülnek majd a jegyek

A 2008-as jegyárakhoz képest 50 százalékkal csökkenti az UEFA az alsókategóriás belépők árát a 2012-es ukrán-lengyel közös rendezésű Európa-bajnokságon. „Mikor kialakítottuk az árakat, igyekeztünk figyelembe venni a helyi lakosok v