Dél-Afrikára figyel a futballvilág

Péntek 16 órakor kezdődik az egy hónapig tartó labdarúgó-világbajnokság Dél-Afrikában. Elsőként az A-csoport csapatai – Dél-Afrika, Mexikó, Franciaország és Uruguay – játszanak majd.

2010. Június 11. 07:41, péntek |

Műanyagpalackból készült mezt ölt magára a válogatott

Újrafelhasznált műanyagpalackból készült mezben lép majd pályára kilenc válogatott a pénteken kezdődő dél-afrikai labdarúgó-világbajnokságon - jelentették be csütörtökön Tajvanon, ahol a szereléseket készítették. A csapatok köz

2010. Június 10. 14:41, csütörtök |

Mi lesz a hermafrodita sportoló sorsa?

Dél-afrikai sajtóértesülések szerint a tesztek tisztázták Caster Semenyat, így a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) engedélyezte, hogy nőként versenyezhessen tovább. A dél-afrikai futó tavaly a berlini világbajnokságon nyert a nők

2010. Június 10. 07:35, csütörtök |

Férfi kézilabda: Lékai Máté Szegedre tart, Balogh Zsolt a Magdeburgé

A hazai és az európai játékospiacot egyaránt megmozgatta két PLER KC-játékos – Balogh Zsolt és Lékai Máté – kivásárlási ügye.

2010. Június 09. 14:41, szerda |

Még lehet licitálni az elhunyt magyar sztár hagyatékára

Szerda délután négy óráig lehet licitálni Kolonics György egyedi versenykenujára Magyarország egyik legnagyobb internetes aukciós portálján. A kenu kikiáltási ára 1 forint volt, a licit szerda reggel 5 órakor 456 001 forinton állt. Az auk

2010. Június 09. 07:43, szerda |

138 millióra rúgna Koeman leváltása

138 millió forintba kerülne Erwin Koeman leváltása. A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának ennyi végkielégítést kellene fizetni, ha az MLSZ új elnöke le szeretné váltani.

2010. Június 09. 07:42, szerda |

Isachsen nyert

Hihetetlen izgalmakban, drámai fordulatokban, szoros befutókban és vas a vas elleni küzdelmekben gazdag döntőket izgulhattak végig a Nyirádra kilátogatók a 2010-es magyar ralikrossz Európa-bajnoki futam végső tűzijátékaként. A csúcskateg

2010. Június 08. 14:43, kedd |

Otthagyják a Vasast a Varga fivérek

Elhagyja a Vasas férfi vízilabdacsapatát Varga Dénes és Varga Dániel is.

2010. Június 08. 07:35, kedd |

115 órán át abba se hagyta

115 órát pókerezett egyhuzamban Phil Laak ír származású játékos Las Vegasban. Ezzel megdöntötte a pókerezés világrekordját. A fanatikus játékos több nap után hétfő állt fel végleg az asztaltól. A sztárpókeres szerdán kezdett el

2010. Június 07. 14:37, hétfő |

Fellélegezhetnek a hollandok

Fellélegezhet Arjen Robben és a holland válogatott, nincs komoly veszélyben a szélső vb-szereplése. A vártnál kevésbé súlyos térdínsérülése.

2010. Június 07. 07:31, hétfő |

Demecser győzött a Nemzeti Vágtán

Demecser nyerte a harmadik Nemzeti Vágtát, Gajdos Zsolt Doru nyergében pályacsúccsal hódította el az elsőséget vasárnap a Hősök terén, Budapesten. A tavalyi győztes Bácsalmás nem jutott be a döntőbe. A fődíj húszmillió forint.

2010. Június 06. 14:35, vasárnap |

Olasz siker Franciaországban

Olasz bajnoka van a Grand Slamnek. Francesca Schiavone két szettben tudott győzni ausztrál ellenfele ellen. Hazánk Babos Tímea sikerének örülhet.