Városlista
2019. augusztus 18, vasárnap - Ilona

Hírek

2019. Február 09. 07:46, szombat | Helyi
Forrás: mti

Élő tv-sportközvetítések - szombat és vasárnap

Élő tv-sportközvetítések - szombat és vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 9., szombat:


M4 Sport
15.00: Vízilabda, férfi ob I, Honvéd-Eger 17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Vidi FC-DVTK
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Ferencváros

Sport 1
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Krim Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Telekom Veszprém-Barcelona
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győri Audi ETO KC-Vipers Kristiansand
21.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, La Rioja-Balatonfüred

Sport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Hoffenheim
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Schalke

Eurosport 1
11.15: Északi összetett, vk, Lahti
12.30: Alpesi sí, vb, férfi lesiklás, Are
14.00: Kerékpár, Valenciai körverseny, 4. szakasz
15.30: Északi összetett, vk, sprint csapatverseny, Lahti
16.15: Síugrás, vk, csapatverseny, Lahti
18.45: Sílövészet, vk, férfi sprint, Canmore
22.00: Sílövészet, vk, női sprint, Canmore

Eurosport 2
9.45: Hódeszka, vk, cross, Feldberg
13.15: Sífutás, vk, női szabadstílusú sprint, Lahti
19.55: Sznúker, World Grand Prix, elődöntő, Cheltenham

Digisport 1
13.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Erzurumspor
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Napoli
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Internazionale

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Bordeaux
18.55: Motorsport, SuperEnduro-vb, Budapest

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Bursaspor
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Angers

Spíler1 TV
2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Carolina Hurricanes
13.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Manchester United
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Bournemouth
18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Burnley

Spíler2 TV
15.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Rayo Vallecano
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Huesca


február 10., vasárnap:

M4 Sport
14.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Torino 18.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Kaposvári Rákóczi FC-Budaörs

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Robert Whittaker-Kelvin Gastelum, Melbourne
14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Siófok-Metzingen
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Celje - MOL-Pick Szeged
19.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Granollers-THW Kiel

Sport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Augsburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-VfB Stuttgart
21.30: kosárlabda, NBA, alapszakasz, Philadelphia 76ers-Los Angeles Lakers

Eurosport 1
9.00 és 10.30: Szánkó, vk, nők, 1. és 2. futam, Oberhof
12.15: Alpesi sí, vb, női lesiklás, Are
14.30: Kerékpár, Valenciai körverseny, 5. szakasz
16.00: Síugrás, vk, Lahti
18.45: Sílövészet, vk, férfi 15 km tömegrajtos, Canmore
21.45: Sílövészet, vk, női 12,5 km tömegrajtos, Canmore

Eurosport 2
9.45: Hódeszka, vk, cross, Feldberg
11.30: Északi összetett, vk, Lahti
13.55 és 19.55: Sznúker, World Grand Prix, döntő, Cheltenham

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Genoa
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Frosinone
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Juventus
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Cagliari

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Monaco
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Lille
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lyon

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Udinese
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Trabzonspor

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Pittsburgh Penguins
4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vancouver Canucks-Calgary Flames
13.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Leicester City
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Chelsea
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Buffalo Sabres-Winnipeg Jets

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Sociedad
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Eibar
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Barcelona

Ezek érdekelhetnek még

2019. Augusztus 17. 07:15, szombat | Helyi

TÁJÉKOZTATÓ SZOLGÁLTATÁSOKRÓL ÉS NYITVA TARTÁSOKRÓL – AUGUSZTUS 20.

Hiba-és kárbejelentés, szolgáltatási hibabejelentő

2019. Augusztus 17. 07:10, szombat | Helyi

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

2019. Augusztus 16. 14:35, péntek | Helyi

Elbúcsúztatták Árnics Katalint

Szívhez szóló gondolatokkal búcsúztatta Benkovich Ferenc plébános Árnics Katalin gyógypedagógust.

2019. Augusztus 16. 14:01, péntek | Helyi

Állami kitüntetést kapott a győri kékfestő művész

Az államalapítás ünnepe, augusztus 20-a alkalmából állami kitüntetéseket adott át Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere és Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára pénteken, Budapesten