Városlista
2019. október 19, szombat - Nándor

Hírek

2019. Június 01. 08:00, szombat | Helyi
Forrás: mti

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

június 1., szombat:


M4 Sport
0.45: Úszás, Bajnokok Sorozata, 3. állomás, Indianapolis
15.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 20. szakasz
17.15: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 1. mérkőzés, Körmend-Pécs
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Madrid, döntő, Tottenham Hotspur-Liverpool

Sport 1
15.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Köln, elődöntő, Veszprém-Kielce
17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Köln, elődöntő, Barcelona-Vardar Szkopje
20.15: Ökölvívás, profi gála, Várpalota

Sport 2
19.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Stockholm
22.00: Golf, The Memorial, Ohio, 3. nap

Eurosport 1
10.55 és 17.15: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 7. nap
13.00: Kerékpár, Giro d'Italia, 20. szakasz

Eurosport 2
10.55: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 7. nap

Digisport 1
12.45: Amerikaifutball, HFL, Fehérvár Enthroners-Budapest Cowbells
17.55: Röplabda, női Európa-liga, arany divízió, B csoport, 3. forduló, Franciaország-Magyarország

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Olasz Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés
12.35, 13.30 és 15.05: Motorsport, Olasz Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, időmérő
19.00: Salakmotor, világbajnoki sorozat, Szlovénia


június 2., vasárnap:

M4 Sport
0.45: Úszás, Bajnokok Sorozata, 3. állomás, Indianapolis
11.15: Strandröplabda, ob, 1. forduló, Budapest
13.45: Labdarúgás, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, MTK Hungária-Ferencváros
15.45: Kerékpár, Giro d'Italia, 21. (utolsó) szakasz
17.45: Kézilabda, női világbajnoki selejtező, Ausztria-Magyarország
20.15: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Lengyelország, nyolcaddöntő

Sport 1
15.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Köln, a 3. helyért
17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Köln, döntő

Sport 2
21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Franciaország-Bolívia
23.00: Golf, The Memorial, Ohio, 4. nap

Eurosport 1
10.55 és 17.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 8. nap
13.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 21. (utolsó) szakasz

Eurosport 2
10.55: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 8. nap

Digisport 1
11.45: Amerikaifutball, HFL, Miskolc Steelers-Győr Sharks
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, osztályozó, visszavágó, Dijon-Lens

Spíler1 TV
1.45: Jégkorong, NHL, Stanley Kupa-döntő, 3. mérkőzés, St. Louis Blues-Boston Bruins

Ezek érdekelhetnek még

2019. Október 19. 08:08, szombat | Helyi

TAKARÍTÁS A MÉLYGARÁZSBAN

2019. Október 19. 08:03, szombat | Helyi

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

2019. Október 17. 11:00, csütörtök | Helyi

INGYEN FOGADJÁK A CÉGEK SZELEKTÍV HULLADÉKÁT SASHEGYEN

Ingyenesen szállíthatják be a szelektíven gyűjtött hulladékot a vállalkozások és intézmények 2019. október 21-től, hétfőtől a győr-sashegyi hulladékkezelő központba.

2019. Október 14. 15:01, hétfő | Helyi

A Random Capital Zrt. így gondoskodik a befektetések biztonságáról

Amikor pénzügyekkel kapcsolatos szolgáltatásokról, illetve a megtakarított összegek befektetéséről beszélünk, akkor értelemszerűen a biztonságnak is komoly szerepe van.