Városlista
2020. január 19, vasárnap - Sára

Hírek

2019. December 14. 07:08, szombat | Helyi
Forrás: mti

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

december 14., szombat:
M4 Sport
12.45: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-Szombathely
14.45: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Katar, az elődöntőbe kerülésért, al-Hilal - Espérance de Tunis
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-MOL Fehérvár FC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest

Duna World
17.55: Úszás, rövidpályás ob, Kaposvár

Sport 1
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Ankaragücü

Sport 2
10.00: Cselgáncs, Mesterek Tornája, Csingtao
15.00: Lóverseny, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Bremen
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Düsseldorf-Leipzig
23.00: Kosárlabda, NBA, Phoenix Suns-San Antonio Spurs

Eurosport 1
9.20 és 12.50: Alpesi sí, vk, Val d'Isere, férfi műlesiklás, 1. és 2. futam
10.30: Alpesi sí, vk, St. Moritz, női szuperóriás-műlesiklás
11.30 és 14.45: Sílövészet, vk, Hochfilzen, női váltó és férfi 12,5 km
14.00: Sífutás, vk, Davos, férfi és női sprint
15.50: Síugrás, vk, Klingenthal, csapat
19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

Eurosport 2
5.55: Motorsport, FIM endurance-vb, Sepang
14.30: Sznúker, skót nyílt bajnokság
18.00: Autósport, endurance-vb, Bahrain
21.45 és 23.10: Szánkó, vk, Whistler, kettes, 1. és 2. futam

Digisport 1
13.10: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Watford
15.40: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Bournemouth
18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, OSC-FTC
20.40: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Sampdoria

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Brescia-Lecce
17.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Parma
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Monaco

Digisport 3
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Marseille
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Nice

Spíler1 TV
18.00: Labdarúgás, Premier League, Southampton-West Ham
20.40: Kézilabda, férfi SEHA Liga, Zagreb-Veszprém

Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, La Liga, Granada-Levante
15.45: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Barcelona
18.10: Labdarúgás, La Liga, Atheltic Bilbao-Eibar
20.40: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Osasuna

december 15., vasárnap:
M4 Sport
8.00 és 11.00: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Szepang, 1. és 2. futam
9.15: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, a 3. helyért
12.15: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, döntő
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-FTC

Duna World
13.05: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Szepang, 3. futam

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC-gála, Las Vegas
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Stuttgart-Kiel
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Mönchengladbach
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-Frankfurt
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

Sport 2
3.00: Ökölvívás, profi gála, New York
13.30: Darts, PDC-világbajnokság, London
19.00: Amerikaifutball, NFL, Tennessee Titans-Houston Texans
22.30: Amerikaifutball, NFL, San Francisco 49ers-Atlanta Falcons

Eurosport 1
8.00, 11.00 és 13.00: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Szepang, 1., 2. és 3. futam
9.00: Alpesi sí, vk, Val d'Isere, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
12.30 és 14.00: Sílövészet, vk, Hochfilzen, női 10 km és férfi váltó
15.35: Síugrás, vk, Klingenthal
19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

Eurosport 2
10.30: Sífutás, vk, Davos, női 10 km szabadstílus
12.00: Alpesi sí, vk, Val d'Isere, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
13.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Verona-Torino
14.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Udinese
17.40: Labdarúgás, Serie A, Roma-SPAL
20.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Internazionale

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Milan-Sassuolo
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Rennes
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne - Paris Saint-Germain

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Strasbourg

Spíler1 TV
14.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Everton
17.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester City

Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Valladolid
13.55: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Mallorca
15.55: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Betis
18.10: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Villarreal
20.40: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Real Madrid

Ezek érdekelhetnek még

2020. Január 19. 06:25, vasárnap | Helyi

Heti horoszkóp január 20-tól

2020. Január 19. 06:23, vasárnap | Helyi

TÁRCÁBÓL LOPOTT, KERESSÜK

A győri nyomozók az állampolgárok segítségét kérik ismeretlen elkövető azonosításához.

2020. Január 19. 06:19, vasárnap | Helyi

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 3. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2020. Január 18. 08:13, szombat | Helyi

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban: