Városlista
2020. február 18, kedd - Bernadett

Hírek

2020. Február 15. 07:42, szombat | Helyi
Forrás: mti

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 15., szombat:

M4 Sport
15.00: Kézilabda, női NB I, DVSC Schaeffler-Vác NKSE
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Paks
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MOL Fehérvár

Sport 1
14.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kielce-FC Porto
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Montpellier-Breszt
19.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Braga
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Rio Ave-Sporting

Sport 2
1.30 és 22.00: Tenisz, ATP torna, New York
13.00: Labdarúgás, német Bundesliga 2, Hannover-Hamburg
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Werder Bremen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Mönchengladbach

Eurosport 1
9.50 és 12.45: Alpesi világkupa, női óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 1. és 2. futam
10.55: Síugrás, világkupa, Tauplitz
14.00: Sífutás, világkupa, Östersund, női 10 km szabadstílus
14.40: Sílövészet, világbajnokság, Antholz
16.05: Sífutás, világkupa, Östersund, férfi 15 km szabadstílus
18.35 és 22.55: Formula-E, Mexikóváros
20.45: Szabadstílusú sí, világkupa, Calgary, slopestyle

Eurosport 2
11.35: Szánkó, világbajnokság, Szocsi
15.00 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
21.30: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Burnley
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Genoa
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AS Roma

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens - Paris Saint-Germain
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Dijon

Digisport 3
11.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-SPAL
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Nice

Spíler 1
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-FC Liverpool

Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Alavés
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Getafe
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Levante
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Valladolid

február 16., vasárnap:
M4 Sport
13.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Dordrecht
18.00: Labdarúgás, NB II, MTK-Békéscsaba

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, All Star-hétvége, Chicago
16.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Paris Saint-Germain

Sport 2
2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Rio Rancho, Corey Anderson-Jan Blachowicz
13.30: Kézilabda, német Bundesliga, Füchse Berlin-Magdeburg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Bayern München
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Schalke
22.00: Tenisz, ATP-torna, New York, döntő

Eurosport 1
10.05 és 13.40: Alpesi világkupa, női műlesiklás, Kranjska Gora, 1. és 2. futam
10.55: Síugrás, világkupa, Tauplitz
12.45 és 14.45: Sílövészet, világbajnokság, Antholz
15.55: Sífutás, vilgákupa, Östersund, női 10 km klasszikus

Eurosport 2
11.10: Szánkó, világbajnokság, Szocsi
13.45: Sznúker, Welsh Open, döntő
15.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, döntő
17.30: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires, döntő
20.50: Hódeszka, világkupa, Calgary, slopestyle

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Verona
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Brescia
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Napoli
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Lazio

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin, döntő
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Tottenham Hotspur
17.15: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Dornbirn
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Olympique Marseille

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Strasbourg
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Rennes

Spíler 1
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Newcastle United

Spíler 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Espanyol
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Léganes-Betis
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Sociedad
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Osasuna
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Celta Vigo

Ezek érdekelhetnek még

2020. Február 18. 08:14, kedd | Helyi

Idegenvezetők Világnapjára készül a GyereGyőrbe csapata - Még zajlik a Regisztráció!

Magyarországon február 23-án, az Idegenvezetők Világnapján igyenes programokat kínálnak, ezt vállalta magára Győrben 14 és 17 óra között a GyereGyőrbe Tematikus városnézések és Élményprogramok idegenvezetői csapata.

2020. Február 18. 06:31, kedd | Helyi

Mivel lepj meg egy kamasz lányt?

Kevés nehezebb dolgot tudunk elképzelni, mint ajándékot választani egy kamasz lánynak. Te is így vagy ezzel? Ha neked sem sikerült még megtalálni az ideális ötleteket, akkor maradj velünk és olvasd el tippjeinket!

2020. Február 18. 06:28, kedd | Helyi

Üldöznek minket a hirdetések?

Már biztosan mindenki észrevette, hogy a világháló tele van olyan hirdetésekkel, amelyek egyre rémisztőbb módon képesek személyre szabottá válni.

2020. Február 18. 06:12, kedd | Helyi

Így szoktasd rá a gyermekedet a mozgásra

Szinte közhelynek számít, hogy a felnőtt kori egészséget már gyermekkorban meg kell alapozni.