Városlista
2020. április 1, szerda - Hugó

Hírek

2020. Február 29. 06:34, szombat | Helyi
Forrás: mti

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 29., szombat:


M4 Sport
15.15: Vízilabda, férfi ob I, FTC-Szolnok
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-DVTK
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-DVSC

Sport 1
14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Brest-Ljubljana
17.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Zaporizzsja-Veszprém
19.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Barcelona-Szeged
23.00: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Chicago Bulls

Sport 2
0.30 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Santiago de Chile
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Schalke

Eurosport 1
4.50: Motorsport, superbike-vb, Ausztrália
10.20: Alpesi sí, vk, La Thuile
12.00: Alpesi sí, vk, Hinterstoder
13.30: Sílövészet, Eb, Minszk
15.00: Autósport, Formula-E, Marrákes
16.00: Síugrás, vk, Lahti
19.55: Sznúker, The Players Championship

Eurosport 2
1.00 és 5.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
9.50: Északi összetett, vk, Lahti
11.00 és 15.00: Autósport, Formula-E, Marrákes
12.05: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye, 7. szakasz
13.45: Sílövészet, Eb, Minszk
16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
18.00: Pályakerékpár, vb, Berlin
19.45: Hódeszka, vk, Blue Mountain

Digisport 1
3.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco
16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Liverpool
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Bologna
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Dijon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Reims

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Fiorentina
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Rennes

Spíler 1
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Crystal Palace
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Chelsea

Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Levante
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Betis
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Alavés
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Celta Vigo

március 1., vasárnap:

M4 Sport
12.45: Gyorskorcsolya, összetett világbajnokság, Hamar
16.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Győr

Sport 1
14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, FTC-Esbjerg
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Buducnost-Győr
18.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, PAUC-Tatabánya

Sport 2
2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Norfolk
14.00: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Kastamonu-Siófok
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Leverkusen
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bremen-Frankfurt
21.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clippers-Philadelphia 76ers

Eurosport 1
3.00: Kerékpár, Tajvani körverseny, 1. szakasz
9.35 és 13.10: Alpesi sí, vk, Hinterstoder
10.25 és 12.25: Sílövészet, Eb, Minszk
11.10: Alpesi sí, vk, La Thuile
13.55: Síugrás, vk, Lahti
19.55: Sznúker, The Players Championship

Eurosport 2
4.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
8.50 és 13.35: Északi összetett, vk, Lahti
10.00: Sífutás, vk, Lahti
14.15: Alpesi sí, vk, La Thuile
15.15: Kerékpár, Kuurne-Brüsszel-Kuurne
18.50: Hódeszka, vk, Blue Mountain

Digisport 1
1.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Genoa
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Atalanta
17.00: Labdarúgás, angol Ligakupa, döntő, Aston Villa-Manchester City
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Internazionale

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Brescia
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Roma
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-St. Étienne

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lille
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice

Spíler 1
14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester United
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Getafe

Spíler 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Osasuna
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Villarreal
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid
20.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Barcelona

Ezek érdekelhetnek még

2020. Március 31. 17:00, kedd | Helyi

Színésznők karanténban: Papp Annamária

Papp Annamária, a Győri Nemzeti Színház egykori színésznője is nyilatkozott megkeresésünkre.

2020. Március 31. 15:10, kedd | Helyi

Színészünk és balerínánk karanténban: Pörneczi Attila és Szalai Judit

Pörneczi Attila színész, a Győri Nemzeti Színház művésze is nyilatkozott a jelenlegi helyzetben kialakult napjaikról.

2020. Március 30. 10:00, hétfő | Helyi

Színművész karanténban: Bródy Norbert

Bródy Norbert színész, a Győri Nemzeti Színház művésze is nyilatkozott a jelenlegi helyzetben kialakult napjairól.

2020. Március 30. 08:02, hétfő | Helyi

Színművész karanténban: Szikra József

Szikra József a Győri Nemzeti Színház művésze, Budapestről mesélt a jelenleg kialakult helyzetben zajló napjairól a győrieknek.