Városlista
2019. június 18, kedd - Levente

Hírek

2019. Június 08. 07:45, szombat | Helyi
Forrás: mti

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap és hétfő

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap és hétfő

A szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

június 8., szombat:

M4 Sport
14.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Németország-Kína
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Azerbajdzsán-Magyarország
20.15: Labdarúgás, U20-as vb, Koreai Köztársaság-Szenegál

Duna
19.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, időmérő

Duna World
14.45: Röplabda, női Európa-liga, arany divízió, B csoport, 4. forduló, Magyarország-Horvátország

Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 3. mérkőzés, Golden State Warriors-Toronto Raptors
13.15: Autósport, túraautó Európa Kupa, Spa, 1. futam
14.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Horvátország-Wales
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Finnország - Bosznia-Hercegovina
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Törökország-Franciaország

Sport 2
13.30 és 19.00: Darts, csapat-világbajnokság, 3. nap
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Görögország-Olaszország

Eurosport 1
14.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs
21.20: Lósport, Global Champions Tour, Cannes

Eurosport 2
10.50 és 13.50: Motorsport, superbike-vb, Jerez, superpole és 1. futam

Spíler1 TV
13.55: Motorsport, superbike-vb, Jerez, 1. futam

június 9., vasárnap:

M4 Sport
12.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Ausztrália-Olaszország
15.15: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Brazília-Jamaica
17.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Anglia-Skócia
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, döntő, Portugália-Hollandia

Duna
19.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, futam

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Chicago
11.45: Autósport, túraautó Európa Kupa, Spa, 2. futam
14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, a 3. helyért, Svájc-Anglia
20.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, döntő, Portugália-Hollandia

Sport 2
13.00 és 19.00: Darts, csapat-világbajnokság, 4. nap
23.00: Golf, RBC Canadian Open, Hamilton, 4. nap

Eurosport 1
11.25 és 14.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs

Eurosport 2
10.50: Motorsport, superbike-vb, Jerez, superpole
12.05: Motorsport, supersport-vb, Jerez, futam
12.55 és 16.00: Motorsport, Endurance-vb, Oschersleben
14.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 1. szakasz

Spíler1 TV
10.55 és 13.55: Motorsport, superbike-vb, Jerez, superpole és 2. futam
12.10: Motorsport, supersport-vb, Jerez, futam

június 10., hétfő:

M4 Sport
16.30: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, bronzmérkőzés, Felcsút
18.00: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, döntő, Felcsút
20.00: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 4. mérkőzés (ha szükséges)

Sport 1
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Spanyolország-Svédország

Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Lengyelország-Izrael

Eurosport 1
15.05: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 2. szakasz

Spíler1 TV
2.00: Jégkorong, NHL, Stanley Kupa-döntő, St. Louis Blues-Boston Bruins

Ezek érdekelhetnek még

2019. Június 17. 10:05, hétfő | Helyi

Naplemente-túra a Múzeumok Éjszakáján

2019. június 21-én, a Múzeumok Éjszakája hétvégéjén, 19.30 órától "Naplemente-túra", hajós városnézésre vár a GyereGyőrbe Tematikus városnézések és Élményprogramok csapata.

2019. Június 16. 03:57, vasárnap | Helyi

Heti horoszkóp június 17-től

2019. Június 16. 03:55, vasárnap | Helyi

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2019. Június 15. 09:11, szombat | Helyi

Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban: