Hírek
2019. Június 08. 07:45, szombat |
Helyi
Forrás: mti
Élő tv-sportközvetítések - szombat, vasárnap és hétfő
A szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
június 8., szombat:
M4 Sport
14.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Németország-Kína
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Azerbajdzsán-Magyarország
20.15: Labdarúgás, U20-as vb, Koreai Köztársaság-Szenegál
Duna
19.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, időmérő
Duna World
14.45: Röplabda, női Európa-liga, arany divízió, B csoport, 4. forduló, Magyarország-Horvátország
Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 3. mérkőzés, Golden State Warriors-Toronto Raptors
13.15: Autósport, túraautó Európa Kupa, Spa, 1. futam
14.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Horvátország-Wales
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Finnország - Bosznia-Hercegovina
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Törökország-Franciaország
Sport 2
13.30 és 19.00: Darts, csapat-világbajnokság, 3. nap
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Görögország-Olaszország
Eurosport 1
14.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs
21.20: Lósport, Global Champions Tour, Cannes
Eurosport 2
10.50 és 13.50: Motorsport, superbike-vb, Jerez, superpole és 1. futam
Spíler1 TV
13.55: Motorsport, superbike-vb, Jerez, 1. futam
június 9., vasárnap:
M4 Sport
12.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Ausztrália-Olaszország
15.15: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Brazília-Jamaica
17.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Anglia-Skócia
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, döntő, Portugália-Hollandia
Duna
19.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, futam
Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Chicago
11.45: Autósport, túraautó Európa Kupa, Spa, 2. futam
14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, a 3. helyért, Svájc-Anglia
20.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, döntő, Portugália-Hollandia
Sport 2
13.00 és 19.00: Darts, csapat-világbajnokság, 4. nap
23.00: Golf, RBC Canadian Open, Hamilton, 4. nap
Eurosport 1
11.25 és 14.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs
Eurosport 2
10.50: Motorsport, superbike-vb, Jerez, superpole
12.05: Motorsport, supersport-vb, Jerez, futam
12.55 és 16.00: Motorsport, Endurance-vb, Oschersleben
14.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 1. szakasz
Spíler1 TV
10.55 és 13.55: Motorsport, superbike-vb, Jerez, superpole és 2. futam
12.10: Motorsport, supersport-vb, Jerez, futam
június 10., hétfő:
M4 Sport
16.30: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, bronzmérkőzés, Felcsút
18.00: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, döntő, Felcsút
20.00: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 4. mérkőzés (ha szükséges)
Sport 1
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Spanyolország-Svédország
Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Lengyelország-Izrael
Eurosport 1
15.05: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 2. szakasz
Spíler1 TV
2.00: Jégkorong, NHL, Stanley Kupa-döntő, St. Louis Blues-Boston Bruins
Ezek érdekelhetnek még
2024. Március 29. 09:12, péntek | Helyi
A gyakorlat teszi a mestert
Csütörtök délelőtt a győri tűzoltók szituációs gyakorlaton vettek részt a helyi sós snack-gyártó üzemben.
2024. Március 29. 08:13, péntek | Helyi
Sejtmegújító szerepe van a böjtnek
A böjt segíti a sejtmegújulást, ezáltal számos betegség megelőzésében lehet hasznos módszer.
2024. Március 29. 07:13, péntek | Helyi
Figyelem! Meghirdették a Húsvét zöldítő pályázatot
Az év egyik legszebb ünnepéhez közeledve a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal Maradék nélkül programja ismét meghirdeti az immár hagyományosnak számító Húsvét zöldítő pályázatát
2024. Március 28. 09:15, csütörtök | Helyi
A győri audisokat ennél jobban már nem lehet terhelni! – A szakszervezet azonnali megoldást sürget
A szakszervezet vezetői szerint az audisok túlterheltek, a további műszakhosszabbítások pedig már veszélyeztethetik az egészséges és biztonságos munkavégzést.