Városlista
2026. június 10, szerda - Margit

Hírek

2010. Február 22. 06:30, hétfő | Kék hírek
Forrás: HírTV

Tragédia az M5-ösön

Tragédia az M5-ösön

Két fiatalember szörnyethalt, egy életveszélyesen megsérült, mikor autójukkal egy fának rohantak az M5-ös felhajtójának közelében, Kisteleknél - értesült a HavariaPress.

A tragikus baleset vasárnap délután 1 óra körül történt a Kistelek és Kiskunmajsa közötti úton, az M5-ös autópálya felhajtójánál. A sztráda felé tartó Lada egy enyhe kanyarban letért az útról, s elejével egy fának csapódott. A gépkocsiban elől ülők - egy 25 és egy 28 éves pálmonostori fiatalember - kirepültek a szélvédőn, a helyszínen belehaltak sérüléseikbe. Az autóban hátul utazó 25 éves fiatalembert a tűzoltók szabadították ki a roncsból, állapota életveszélyes. A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja. Az elsődleges információk szerint a Lada a megengedettnél jóval gyorsabban száguldott a sztráda felé vezető útszakaszon.


Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek

Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton

Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.

2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek

Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek

Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.

2026. Május 27. 07:16, szerda | Kék hírek

BL-döntő - Közel 4 ezer rendőr biztosítja a Bajnokok Ligája budapesti döntőjét

Közel 4 ezer rendőr áll szolgálatban és óvja a közbiztonságot az UEFA Bajnokok Ligája szombati döntőjének napján Budapesten