2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2010. Szeptember 15. 09:00, szerda | Helyi
Forrás: Nyugathír

10 is volt közte, végül 6 góllal nyerte a Győr a DVSC elleni női rangadót

A címvédő Győri Audi ETO KC simán legyőzte a vendég Debrecent a női kézilabda NB I negyedik fordulójának keddi mérkőzésén. A Győr és a Debrecen legutóbb az előző idény bajnoki döntőjében találkozott egymással, a mostani szezonban

A vendégek az egész találkozón csak egyszer, 0-1-nél vezettek. A rangadó 9-9-ig volt izgalmas, innentől, a 17. perctől sorozatban hétszer volt eredményes a Győr.

A második félidőben sem változott a kép, a 44. percben tizet számolt a Debrecenre a győri közönség (26-16). A végére ugyan csökkent a különbség, de a DVSC így sem tudta megszorongatni a címvédőt.

Eredmény, női NB I:
Győri Audi ETO KC - DVSC-Korvex 32-26 (17-11)
Győr, 1200 néző
v.: : Herczeg, Südi
Győr: Pálinger, Pásztor (kapusok) - Amorim 4, Bradeanu 4, Gros 7/2, Görbicz 4/2, Hornyák Á., Kovacsics, Mayer 7, Mravikova 1, Orbán, Palkó, Planéta, Spiridon 3, Szegedi, Vérten 2
DVSC: Kiss É., Triffa, Pácz (kapusok) - Bogdanovics 1, Bognár B. 8/5, Borbás 1, Bulath 2, Csáki, Dakos, Hornyák D., Juhász, Karalyos, Kazai 6, Slakta 1, Sopronyi 2, Szabó V. 4
hetesek: 6/4, illetve 9/5
kiállítások: 6, illetve 8 perc

2024. Május 05. 09:14, vasárnap | Helyi

Figyelem! Könyvpályázat pályakezdő költőknek

A VII. kerület, Erzsébet Város Önkormányzata által kiírt pályázatra olyan magyar nyelven alkotó költők jelentkezését várják, akik még nem rendelkeznek kötettel.

2024. Május 05. 08:16, vasárnap | Helyi

Kezd magára találni a használtautó

Gazdasági Magazinunk legújabb részében foglalkozunk ismét a nyáron induló otthonfelújítási programmal, emellett pedig utánajárunk annak, hogy a tavaly évvégi megtorpanás után milyen irányba tart a használtautó-piac.

2024. Május 05. 07:14, vasárnap | Helyi

Hivatásos művészeket körözött le a győri zenészhallgató

Behán Áron András egyetemista harmadik lett egy olyan zenei világversenyen, ahol hivatásos zenészek is indultak.

2024. Május 04. 09:17, szombat | Helyi

Kincsem, a kisbéri csodakanca: szülőföldjéről indul vándorkiállítás

A kisbériek büszkék arra, hogy Kincsem Kisbéren fogant, és itt is fejezte be pályafutását.