2024. április 27, szombat - Zita

2012. Január 07. 07:30, szombat | Helyi
Forrás: etokc.hu

A szép gólok kézilabdacsatája, izgalmak nélkül, sima győri győzelemmel

A kilencgólos Görbicz és a nyolcgólos Radicevic vezérletével 44-26-re nyert az Audi ETO a Veszprém ellen.

A második félidőben kevés izgalom mellett újfent szép gólokat szereztek a zöld-fehérek, így győzelemmel hangoltak a Ferencváros ellen - írja az etokc.hu.

Már az első másodperctől fogva remek védekezés jellemezte az Audi ETO-t a Veszprém ellen. Hat perc elteltével 5-0-s győri előnyt mutatott az eredményjelző, így Gyurka János korán időt kért.

Lekic és Radicevic góljával hamar héttel vezetett Győr, Hornyákot kiállították, de Lunde Haraldsen hetest fogott, Görbicz pedig hetest értékesített. A Veszprém a 9. percben lőtte első gólját, majd Mayer is beköszönt a volt csapattársának. Alig több mint negyed óra elteltével már tíz gól előnye volt az ETO-nak (14-4). Orbán nagy mértékben hozzájárult a különbség növeléséhez: zsinórban 4 gólt szerzett, ezzel 22-7-re módosította az eredményt a 27. percben. A félidő vége 24-10 az Audi ETO-nak.

A második félidőt is remek védekezés jellemezte, ám a hazai kaput már Pálinger védte. Radicevic megint nagyon élt a gyors indításokkal, mellette Lekic és Gros járt élen a gólszerzésben. A 43. percben kétszer annyi gólt lőttek a győri lányok, mint az ellenfél(32-16). Elkezdtek potyogni a gólok mindkét oldalon, az 50. percben 35-19-re elhúzott az ETO. Az utolsó percek gólokat igen, ám izgalmakat nem tartogattak. A vége 44-26 az Audi ETO-nak.

2024. Április 26. 09:13, péntek | Helyi

Laptopokat kapnak az 5., 6. és 9. osztályosok

Csaknem kétszázezer notebookot osztanak ki az általános és középiskolákban, így összesen már mintegy 450 ezer diák tanulhat a költségvetési forrásból beszerzett eszközökön.

2024. Április 26. 08:14, péntek | Helyi

Kínai kábelgyártó költözik Kisbérre, 150 dolgozóra van szükségük

A kínai Fiberhome Magyarországon hozza létre legnagyobb európai bázisát, ahol optikai kábeleket fog gyártan. Körülbelül 150 új munkahelyet teremt a beruházás.

2024. Április 26. 07:11, péntek | Helyi

Ingolstadtból igazol új vezetőt a győri Audi

A pénzügyi pozíciót érinti a változás.

2024. Április 25. 09:16, csütörtök | Helyi

Egy lépésre a bajnoki döntőtől a Serco Uni-Győr

Győzelemmel kezdte az elődöntőt a Serco-Uni Győr a női kosárlabda bajnokságban. Cziczás László csapatától így már csak egy lépésre a bajnoki döntő.