2011. Július 10. 14:59, vasárnap | Helyi
Forrás: Nyugathír

Ausztriába ment az ETO kikapni az oroszoktól: még a kapufa sem segített

Ausztriában találkozott az orosz Krylia Sovetov csapatával a Győri ETO FC.

A nagy hőségben játszott utolsó nyári edzőmérkőzésen mindkét fél számára akadtak helyzetek, a házigazda szerepét betöltő szamarai csapat azonban az első félidőben Savin góljával megszerezte a vezetést. A második félidőben ismét betaláltak, az ETO bár végig mezőnyfölényben játszott és Dudás (képen) is kapufát rúgott, nem tudott szépíteni az eredményen és lefújáskor maradt a 2-0.

FC Krylia Sovetov - Győri ETO FC 2-0 (1-0)

Győri ETO FC: Stevanovic - Takács (Babic) , Djordevic (Stanisic), Fehér (Zámbó), Völgyi (Szabó), Pilibaitis (Windecker), Trajkovic (Kiss M.), Ji-Paraná (Lamas), Koltai (Dudás), Simon (Ahjupera), Dinjar (Aleksidze).

FC Krylia Sovetov: Yurchenko - Tsallagov, Djordevic, Ponomarenko, Novitskyi, Kovba, Sosnin, Yeliseyev, Bober, Pecnik, Savin.