2024. május 4, szombat - Mónika

2010. Augusztus 29. 07:55, vasárnap | Helyi
Forrás: Nyugathír

Az Audi ETO nyerte Dunaújvárosban a Kulcsár Anita-emléktornát

Nemzetközi női felkészülési mérkőzésen, a Szabella-kupa, vagyis a Kulcsár Anita-emléktorna keretében a Győr szoros győzelmet aratott, a Dunaferr viszont hiába dobott negyven gólt,

Ennek ellenére a nyitó találkozón a magyar együttes akarata érvényesült, különösen az első harminc percben. A KEK-győztes Podgorica csapatában több ismerőst üdvözölhettünk: Ana Djokics évekig erősítette a Győrt, Sanela Knezovic kapus a Dunaferrben is védett, Kindl Gabriella pedig mindkét együttesben játszott.

A félelmetes góláradatot hozó második mérkőzésen a dunaújvárosiak negyven percig lépést tartottak a szlovénokkal, többnyire vezettek is. A hazaiaknál különösen a szélsők jeleskedtek a góllövésben. Az újvárosiak azonban nem tudtak mit kezdeni a vendégek lerohanásaival, sorra ilyen szituációkból kapták a gólokat. A végére kidomborodott a Ljubljana nagyobb tudása, ezt hűen tükrözi a gólkülönbség is.

SZABELLA-KUPA, KULCSR ANITA-EMLKTORNA, DUNAJVROS

Győri Audi ETO KC-Buducsnoszt T-Mobile Podgorica (montenegrói) 27-26 (17-10)
Ld: Kovacsics 7, E. Amorim, Gros 6-6, ill. Popovics 5, Djokics, Radovics, Pecevszka 4-4
Dunaújvárosi NKKSE-Krim Mercator Ljubljana (szlovén) 40-46 (22-21)
Ld: Ferling 11, Takács L., Radulovics 6-6, ill. Lekic 9, Penezic 7

2024. Május 03. 09:13, péntek | Helyi

Tízezrek az AHFSZ majálisán

Tízezrek látogattak el idén is az Audi Hungária Független Szakszervezet családi napjára.

2024. Május 03. 08:15, péntek | Helyi

Büntetőfékezés: „Csüccs vissza és menjél”

Vádat emelt a Győri Járási Ügyészség egy 38 éves férfival szemben, aki büntetőfékezéssel akart megoldani egy közlekedési konfliktust.

2024. Május 03. 07:11, péntek | Helyi