Hírek
2025. Október 14. 08:33, kedd | Helyi
Borsi: két értékbecslés is volt a Tavernára
"Pintér Bence tudatos politikai, lejárató kampányt folytat a Vaskakas Taverna és a Schäffer-ház ügyében, hiszen egyre nagyobb abszurditásokba kell bocsátkoznia ahhoz, hogy leplezni tudja, egyéves polgármesterségének legfőbb “eredménye”, hogy összeveszett a fél várossal" – olvasható Borsi Róbert (Fidesz-KDNP) közleményében.
A győri közgyűlés tagja hozzáteszi:
„Pintér Bence, ha ismerte annak a szakértői cégértékelésnek a tartalmát, amire hivatkozott, akkor tudnia kellett, hogy abban az ingatlan értéke nem a valós piaci áron lett feltüntetve, további ingatlanszakértői értékbecslésre volt szükség.
Készült is két ilyen, egymástól független értékbecslés néhány héttel később, az egyik 688 millió, a másik 704 millió forintos ingatlanértéket állapított meg.
Ezen kívül Pintér Bencének a fiókjában ott lapul még egy további, egy évvel korábbi értékbecslés is, ami 706 millió forintra értékelte a szóban forgó ingatlanokat.
Az ügyben felmerülhet Pintér Bence büntetőjogi felelőssége is, a hatóságok tudatos félrevezetésének gyanúját jelenleg ügyvédekkel vizsgáljuk."
Fotó: Facebook/Borsi Róbert
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 16. 08:24, kedd | Helyi
Labdarúgás: Győr átvette a vezetést a tabellán!
A Győr átvette a vezetést a tabellán a labdarúgó Fizz Liga 17. fordulójában, mivel egygólos győzelmet aratott Nyíregyházán, míg a címvédő és eddig éllovas Ferencváros hazai pályán 1-0-ra kikapott a harmadik Debrecentől.
2025. December 16. 08:02, kedd | Helyi
Látogatási tilalom a Kardiológiai Osztályon
A Petz-kórház tájékoztatása szerint december 12-től határozatlan időre a Kardiológiai Osztályon hasmenéses megbetegedés okozta esethalmozódás miatt látogatási tilalom van érvényben.
2025. December 16. 07:10, kedd | Helyi
„Passzold vissza, tesó!” győri óvodai kihívás – kihirdették a győzteseket
A győri óvodák idén is lelkesen csatlakoztak a „Passzold vissza, tesó!” országos kihíváshoz, amelyre városunk önkormányzata külön versenyt is hirdetett a Hulladékcsökkentési Hét keretében.
2025. December 15. 08:26, hétfő | Helyi
Az év sportolói lettek a hallgatók
A Széchenyi István Egyetem tíz hallgatója vehette át az Év egyetemi sportolója díjat. Az eseményre Magyar Egyetemi–Főiskolai Sportszövetség tartotta évzáró gáláján került sor a Zeneakadémián.
