Hírek
2017. Március 31. 10:21, péntek |
Helyi
Forrás: mti
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
március 31., péntek:
M4 Sport
12.30 és 17.15: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki
Sport 2
12.00: Lósport, futam
Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam
Eurosport 1
8:00 és 13.30: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, negyeddöntő, Peking
18.30: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki
Eurosport 2
12.00: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Hoffenheim
Digisport 1
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Baskonia Vitoria Gasteiz
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Fenerbahce
Digisport 2
19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Nancy
20.55: Rögbi, Challenge Cup, Edinburgh Rugby-La Rochelle
április 1., szombat:
M4 Sport
9.50: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki
14.00: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Győri Audi ETO KC-DVSC
16.15: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, FTC-Dunaújváros
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Swietelsky-Haladás - Mezőkövesd Zsóry FC
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencváros
Sport 1
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, 6. forduló, Grundfos Tatabánya-Magdeburg
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Telekom Veszprém-PPD Zagreb
23.00: Kosárlabda, NBA, Chicago Bulls-Atlanta Hawks
Sport 2
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Eibar
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Athletic Bilbao
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Atlético Madrid
Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam
Eurosport 1
8:00: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, negyeddöntő, Peking
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Aragon
17.00: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki
21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Chicago Fire-Montreal Impact
Eurosport 2
9.30: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Mönchengladbach
Digisport 1
1.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
13.40: Rögbi, Challenge Cup, Bath Rugby-Brive
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Lazio
20.40: Labdarúgás, francia Ligakupa-döntő, Monaco-PSG
23.55: Autósport, Formula E, Mexikó
Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Dijon
19.00: Tenisz, WTA-torna, Miami, döntő
21.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Newells's Old Boys-Atletico
Digisport 3
16.10: Rögbi, Champions Cup, Leinster Rugby-Wasps
18.15: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Oostende
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Empoli
Spíler TV
1.05: Jégkorong, New York Rangers-Pittsburgh Penguins
13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Everton
15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Bromwich Albion
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Bournemouth
április 2., vasárnap:
M4 Sport
12.45: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki
15.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, döntő
18.00: Kosárlabda, női Magyar Kupa, döntő
Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Sporting Gijón
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, MOL-Pick Szeged - Silkeborg
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Barcelona
Sport 2
12.45: Autósport, TCR-sorozat, Rusztavi
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Alavés
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Flensburg-Meskov Breszt
Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam
Eurosport 1
8:00: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, negyeddöntő, Peking
11.30: Motorsport, Supersport-vb, Aragon
12.30: Autósport, Blancpain Sprint Series, Misano
13.45: Kerékpár, Flandriai körverseny
20.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Split
Eurosport 2
11.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Split
13.30: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, negyeddöntő, Peking
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt-Mainz
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Wolfsburg
Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Udinese
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Cagliari
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Toulouse
19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, döntő
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Tigre-San Lorenzo
Digisport 2
0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-Defensa
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Pescara-AC Milan
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Club Brugge
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Juventus
Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Bologna
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux
Spíler TV
1.05: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Montréal Canadiens
4.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Anaheim Ducks
14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Middlesbrough
16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester City
21.05: Jégkorong, Buffalo Sabres-New York Islanders
Ezek érdekelhetnek még
2024. Május 07. 09:13, kedd | Helyi
Győr legcsodásabb nőjét keresik
A köztünk élő hétköznapi, ám kivételes személyiségeket akarják megtalálni.
2024. Május 07. 08:11, kedd | Helyi
Szenzációsak a nyúliak! – 300 méterrel hosszabb lett a palacsintakígyó, mint azt tervezték
Palacsintagilisztának tűnik már csak az eredeti cél. 410 méter hosszú palacsintát akartak tekerni eredetileg Nyúlon, de annyira belendültek, hogy meg sem álltak 740 méterig.
2024. Május 07. 07:11, kedd | Helyi
Másként érettségiztek magyarból a diákok
Magyar nyelv és irodalomból érettségiztek tegnap a diákok.
2024. Május 06. 09:11, hétfő | Helyi
Pannonhalmi polgármester: Szerintem nincs kapcsolat a két szoborrongálás között
Az utóbbi időben egymást érik a szoborrongálások a környéken. Közös metszet: Radnóti.