Városlista
2018. január 16, kedd - Gusztáv

Hírek

2017. Augusztus 11. 09:38, péntek | Helyi
Forrás: mti

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

augusztus 11., péntek:
----------------------
M4 Sport
11.00 és 20.00: Atlétika, világbajnokság, London
12.00: Kerékpár, Székely körverseny

Sport 1
19.00: Úszás, vk, Eindhoven,

Sport 2
13.00: Lósport, futam
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Karlsruhe-Bayer Leverkusen

Sport M
15.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00 és 17.45: Atlétika, világbajnokság, London
15.00: Kerékpár, Benelux körverseny, 5. szakasz
23.20: Kerékpár, Coloradói körverseny, 2. szakasz

Eurosport 2
14.30: Kerékpár, Norvég körverseny, 2. szakasz

Digisport 1
0.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal
18.45: Masters vizes világbajnokság, Budapest, vízilabda
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon

Digisport 2
0.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto
18.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Troyes
21.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto

Spíler Tv
9.00, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés
13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés
20.45: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Leicester City

augusztus 12., szombat:
-----------------------
M4 Sport
10.45 és 22.45: Atlétika, világbajnokság, London
18.00: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Újpest FC
20.30: Labdarúgás, NB I, Videoton FC-DVSC

Sport 1
15.30: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Chemnitz-Bayern München
19.00: Úszás, Világkupa, Eindhoven

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00 és 18.15: Atlétika, világbajnokság, London
23.10: Kerékpár, Coloradói körverseny, 3. szakasz

Eurosport 2
11.00 és 18.30: Síugrás, Nyári Grand Prix, Courchevel
14.30: Kerékpár, Benelux körverseny, 6. szakasz
16.15: Kerékpár, Norvég körverseny, 3. szakasz
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Seattle Sounders FC-Sporting Kansas City

Digisport 1
0.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Marseille
19.00: Masters vizes világbajnokság, Budapest, vízilabda, elődöntő
21.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, elődöntő

Digisport 2
1.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Metz

Spíler Tv
9.00, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, 3. szabadedzés
12.30: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, időmérő
13.30 és 14.05: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés, időmérő
15.00: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto2, időmérő
16.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Burnley
18.30: Labdarúgás, Premier League, Brighton-Manchester City

Prime
13.30: Labdarúgás, Premier League, Watford-Liverpool

augusztus 13., vasárnap:
------------------------
M4 Sport
9.00 és 20.30: Atlétika, világbajnokság, London
13.30: Strandröplabda, magyar bajnokság, női és férfi döntő
17.00: Labdarúgás, NB II, BFC Siófok-ETO FC Győr

Sport 1
15.30: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Dorfmerkingen-RB Leipzig

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
0.00: Kerékpár, Coloradói körverseny, 3. szakasz
8.45 és 19.30: Atlétika, világbajnokság, London
15.10: Kerékpár, Benelux körverseny, 7. szakasz

Eurosport 2
0.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Toronto FC-Portland Timbers
16.00: Kerékpár, Norvég körverseny, 4. szakasz
21.30: Kerékpár, Coloradói körverseny, 4. szakasz

Digisport 1
0.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, elődöntő
2.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, elődöntő
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lille
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Monaco
19.00: Masters vizes világbajnokság, Budapest, vízilabda, döntő
21.45: Labdarúgás, spanyol Szuperkupa, első mérkőzés, Barcelona-Real Madrid

Digisport 2
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Antwerp-Genk
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Carleroi-Anderlecht
20.40: Labdarúgás, olasz Szuperkupa, Juventus-Lazio

Digisport 3
19.30: Tenisz, WTA-torna, Toronto, döntő
22.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, döntő

Spíler Tv
8.35, 9.05 és 9.35: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, bemelegítés
11.00: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto3, futam
12.10: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Moto2, futam
13.50: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Osztrák Nagydíj, MotoGP, futam
17.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-West Ham United

Prime
14.30: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Tottenham Hotspur

Ezek érdekelhetnek még

2018. Január 15. 15:40, hétfő | Helyi

Orbán Viktor Borkai Zsolttal és az Audi vezetőségével tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök hétfő délelőtt munkamegbeszélést folytatott Peter Kösslerrel, az Audi AG termelésért felelős igazgatótanácsi tagjával és Achim Heinflinggel, az Audi Hungaria Zrt. igazgatóságának elnökével a Parlamentben.

2018. Január 15. 15:30, hétfő | Helyi

Arany Kotta Díjjal köszönt el a Doktor Zsivágó

A közönség vastapssal, a társulat pedig Arany Kotta Díjjal búcsúztatta vasárnap a Doktor Zsivágó utolsó előadását.

2018. Január 15. 15:00, hétfő | Helyi

Ma 75 éves Jordán Tamás színművész

1943. január 15-én született Győrben Jordán Tamás Kossuth- és Jászai Mari – díjas színművész, Érdemes Művész, rendező, a szombathelyi Weöres Sándor Színház igazgatója, főiskolai docens.

2018. Január 15. 07:00, hétfő | Helyi

Ördög Nóra kapta az " Év Médiaszemélyisége " díjat - Jubileumi Médiabál Győrben- Fotók

Szombat estétől vasárnap hajnalig tartott a 15. jubileumi Médiabál a Győri Városi Egyetemi Csarnokban.