2024. május 3, péntek - Tímea

2010. Szeptember 22. 07:55, szerda | Helyi
Forrás: Nyugathír

Görbicz 8 góljával csapatunk legyőzte Németországot a dán Világkupa rajtján

A magyar válogatott 22-19-re legyőzte a német csapatot a dániai női kézilabda Világkupa keddi nyitónapján. Mátéfi Eszter szövetségi kapitány együttese az első félidőt még hátrányban zárta, a szünet után azonban feljavult a játéka

A mieink az első félidőben csak kilenc gólt dobtak, de a fordulás után változott a kép, és a feljavult védekezéssel és támadójátékkal nem tudtak mit kezdeni a németek. A válogatott 10-12 után egy 7-0-s rohamot produkált, és ezzel el is döntötte a pontok sorsát. Bár a németek a hajrában válaszolni tudtak egy 4-0-s periódussal, az egyenlítésre már nem maradt erejük, a mieink 22-19-re győzni tudtak.

A magyarok szerdán 20 órakor a házigazda dánokkal mérkőznek, míg csütörtök 16 órakor a franciák lesznek az ellenfelek.

A csoport:
Magyarország-Németország 22-19 (9-10)

2024. Május 03. 09:13, péntek | Helyi

Tízezrek az AHFSZ majálisán

Tízezrek látogattak el idén is az Audi Hungária Független Szakszervezet családi napjára.

2024. Május 03. 08:15, péntek | Helyi

Büntetőfékezés: „Csüccs vissza és menjél”

Vádat emelt a Győri Járási Ügyészség egy 38 éves férfival szemben, aki büntetőfékezéssel akart megoldani egy közlekedési konfliktust.

2024. Május 03. 07:11, péntek | Helyi