2019. május 25, szombat - Orbán

2019. Április 25. 06:48, csütörtök | Sport

Közlekedési balesetben halt meg a magyar olimpikon

A Magyar Sportlövők Szövetsége a hivatalos honlapján tudatta, hogy közlekedési balesetben meghalt a korábbi olimpikon, Balogh László.

A sportlövő az 1988-as szöuli olimpián képviselte Magyarországot gyorstüzelő pisztoly versenyszámban világkupagyőztesként.

A Magyar Sportlövők Szövetségének korábbi főtitkára volt.

Balogh László 61 éves volt.

Forrás: origo.hu

2019. Május 24. 09:12, péntek | Sport

Rally: Örülnék, ha esne!

A hétvégén ismét rali autóba ül Juhász Csabi, mégpedig testvérével, Zsoltival, és neki vág a 12 gyorsot magába foglaló 34. AMTK Velenje Ralinak.

2019. Május 24. 08:06, péntek | Sport

Vizes küzdelem a bikával

Egy nagyon küzdelmes versenyhétvégét zárt a Gender Racing Team Ausztriában a Red Bull Ringen a bajnokság második fordulóján.

2019. Május 24. 05:00, péntek | Sport

Fogasy idei harmadik dobogójára készül

Zsinórban két dobogós helyezést szerzett Fogasy Gergely és Berendi Dávid az idén a Mitropa Kupában. Ezt a sorozatot szeretnék folytatni egy harmadikkal a szlovéniai Velenje Ralin.

2019. Május 22. 09:29, szerda | Sport

Történelmi győzelem a Kakucs Ringen

Interjú Ifj. Nedecki László autóversenyzővel az Euroaszfalt Rallycross OB után, ahol kategória győzelmet szerzett.