2012. Június 21. 09:56, csütörtök | Helyi sport
Forrás: eto.hu

Lipták Zoltán 5 évre az ETO-ban

Öt éves szerződést kötött a Győri ETO FC-vel Lipták Zoltán magyar válogatott labdarúgó.

A futballista Pápán lett NB I-es játékos, a Videotonnal nyert magyar bajnoki címet, játszott Angliában az elmúlt idényt pedig Újpesten töltötte. A hátvéd első interjújában azt nyilatkozta: voltak ugyan külföldi ajánlatai is, de Győrben komoly célok és jó játékosok vannak, ezért választotta az ETO-t. A játékos úgy fogalmazott: szeretne magyar bajnok és kupagyőztes lenni a Győri ETO FC-vel.

2019. Január 02. 13:01, szerda | Helyi sport

Elhunyt a fiatal győri kézilabdázó

Tragikus körülmények között, balesetben halt meg a Győri ETO-SZESE utánpótlás-kézilabdázója Varga Dominik.

2018. December 05. 16:27, szerda | Helyi sport

Elhunyt Kováts Csaba, az ETO FC szakedzője

Hosszan tartó, súlyos betegség után november 29-én, 70. életévében elhunyt az ETO FC egykori edzője, Kováts Csaba.

2018. November 06. 18:34, kedd | Helyi sport

Nagy bejelentést tett Görbicz Anita

Nagy tervei vannak Görbicz Anitának, a Győri Audi ETO négyszeres Bajnokok Ligája-győztes kézilabdázójának a magánéletben.

2019. Január 16. 18:16, szerda | Bulvár