Hírek
2015. Augusztus 25. 11:22, kedd |
Helyi
Forrás: mti
Európa Liga - Az UEFA megbüntette a Debrecent
Kétezer euróra (626 000 forint) büntette az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) a Debrecen csapatát a Rosenborg elleni hazai Európa Liga selejtező-mérkőzésen történt szurkolói rendbontás miatt.
A DVSC honlapjának keddi híre szerint a július 30-án rendezett találkozón a drukkerek egy csoportja petárdázott, ezért marasztalta el a klubot az UEFA.
A mérkőzést 3-2-re, a párharcot pedig 6-3-as összesítéssel nyerte meg a norvég együttes.
scp \ sgr \ sag
Fotó: mti
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi
UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon
„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.
2025. December 05. 08:07, péntek | Helyi
Lámpát, zebrát kap Győrújfalun a veszélyes csomópont
Régi problémája oldódik meg hamarosan Győrújfalunak és a szigetközi főút használóinak: a Fő téri csomóponthoz jelzőlámpát helyeznek, így hamarosan gyalogátkelőhely is épülhet a forgalmas kereszteződésben.
2025. December 05. 07:07, péntek | Helyi
Négy győri városrészben is elindul az Adventi Ablakvadászat
Különleges fénybe öltözik Ménfőcsanak, Gyárváros, Győrszentiván és Kismegyer.
2025. December 04. 08:31, csütörtök | Helyi
Adventi Jótékonysági Faház: 19 szervezetet támogathatunk
A város egyik legszebb adventi hagyományát idén is nagy érdeklődés övezi:
