Hírek
2017. Szeptember 13. 14:39, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
13 éves, de már emberölési kísérletért őrizetbe vették - VIDEÓVAL
Rövid időn belül elfogták és bűnügyi őrizetbe vették a rendőrök a feltételezett elkövetőt Kántorjánosiban, aki megkéselt egy 17 éves fiatalt. Mint kiderült: egy 13 éves helyi fiú a gyanúsított.
A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya emberölés bűntett kísérletének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 13 éves kántorjánosi fiú ellen.
A nyomozás adatai szerint a fiatal szeptember 11-én 22 óra körül Kántorjánosi belterületén előzetes szóváltást követően egy késsel megszúrt egy 17 éves helyi fiút, aki életveszélyes sérülést szenvedett. A rendőrök a bejelentést követően a feltételezett elkövetőt rövid időn belül lakásán elfogták, majd gyanúsítottként kihallgatták. A fiú beismerő vallomást tett. A rendőrök az elkövetés eszközét egy elhagyatott szántóföldi területen megtalálták és lefoglalták. A nyomozóhatóság a további eljárást a gyanúsított bűnügyi őrizetbe vétele mellett folytatja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
