Városlista
2026. március 23, hétfő - Emőke, Botond, Ottó, Kartal

Hírek

2019. Február 28. 06:38, csütörtök | Belföld

20 fok is lehet február utolsó napján

20 fok is lehet február utolsó napján

A koponyeg.hu előrejelzése szerint, ma megjön a tavasz. 20 fok is lehet.

Ma
ÉK-en hajnalban párás lesz a levegő, de napközben itt is kisüt a nap. Máshol egész nap ragyogó napsütésre, a tél utolsó napján igazi tavaszias időre számíthatunk. 12 és 19°C között alakul a hőmérséklet általában, de DNy-on akár 20°C is lehet! Az ÉNy-i, Ny-i szél megerősödhet.

Péntek
Gyakran lesz erősen felhős az ég, elszórtan alakul ki záporeső. Az ÉNy-i szél többfelé lesz erős. 13-14°C köré csökken a hőmérséklet.

Hétvége
Változóan, gyakran erősen felhős időre van kilátás, néhol záporral. Szombaton 6-12, vasárnap 9-14 fok közötti értékeket mérhetünk.

Hétfő
Erősen felhős, déltől már borult idő lehet. Délutántól egyre többfelé eredhet el az eső. 10-15°C ígérkezik délután.

Forrás: origo.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld

Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt

Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.

2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld

Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor

Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.