Hírek
2019. Március 11. 17:40, hétfő | Sport
23 évesen öngyilkos lett a háromszoros világbajnok sportoló
Huszonhárom éves korában meghalt a riói olimpián ezüstérmes, háromszoros világbajnok amerikai kerékpáros, Kelly Catlin.
Az Egyesült Államok sportági szövetségének ügyvezető vezérigazgatója, Rob DeMartini úgy fogalmazott: az amerikai kerékpársportot pótolhatatlan veszteség érte Catlin halálával, aki számukra több volt egy sportolónál.
A fiatal versenyző édesapja, Mark levélben arról tájékoztatta a VeloNews szaklapot, hogy lánya pénteken este kaliforniai otthonában öngyilkos lett.
Catlin 2016-ban, 2017-ben és 2018-ban üldözéses csapatversenyben nyert világbajnoki címet, egyéniben pedig kétszer (2017, 2018) lett bronzérmes.
A 23 éves, háromszoros világbajnok élsportoló 2019. március 8-án öngyilkos lett kaliforniai otthonában.
Forrás: origo.hu
Kép: MTI/AP/Felipe Dana
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 04. 07:20, csütörtök | Sport
Női kézilabda-vb - Kulcsfontosságú két pontot gyűjtött a románok ellen a magyar válogatott
2025. December 04. 07:19, csütörtök | Sport
Felavatták Bozsik József egész alakos bronzszobrát
Ünnepélyes keretek között felavatták az Aranycsapat legendás labdarúgója, Bozsik József egész alakos bronzszobrát a Budapest Honvéd róla elnevezett stadionja előtt.
2025. December 04. 07:15, csütörtök | Sport
Rövidpályás úszó Eb - Szabó Szebasztián ezüstérmes 50 méter pillangón
Szabó Szebasztián ezüstérmet nyert szerdán 50 méteres pillangóúszásban a Lublinban zajló rövidpályás Európa-bajnokságon.

