Hírek
2012. Január 26. 12:51, csütörtök |
Belföld
Forrás: mno.hu/MTI
295 forint alatt is járt az euró
Erősödött a forint csütörtökön a nemzetközi befektetői kockázatvállalási hajlandóság általános javulásának köszönhetően.
Az eurót csütörtök délelőtt tíz órakor 295,40 forinton jegyezték a bankközi devizakereskedelemben a szerda délutáni 297,50 forintos jegyzés után. A legerősebb forintárfolyam 294,75 forintos eurójegyzésen alakult ki. A csütörtök délelőtt elért szinten, 295 forint alatt tavaly október közepén jegyezték utoljára az eurót.
A svájci frank árfolyama 244,60 forint az előző délutáni 246,30 forint után, a dollár 225,40 forintra gyengült 229,70 forintról, a japán jent pedig csütörtök délelőtt 2,9035 forinton jegyzik a szerda délutáni 2,9388 forint után.
Szerda estétől az euró erősödött a dollárral szemben, a szerda délutáni 1,2950 dollár után csütörtök délelőtt már 1,3100 dollár felett jegyezték. Hasonlóképpen erősödtek a feltörekvő piaci devizák, a térségbeli devizák és velük együtt a forint is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.
2026. Augusztus 04. 07:47, kedd | Belföld
BKK: fejlesztések kezdődnek a Nagykörút teljes megújulásáig
2026. Augusztus 04. 07:00, kedd | Belföld
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében - közölte a Duna Médiaszolgáltató Zrt. Sajtó és Marketing Irodája hétfőn az MTI-vel.
