Hírek
2018. Július 01. 10:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó:pixabay
A Balatonba fulladt egy férfi
A Balatonba fulladt egy 41 éves budapesti férfi szombat délután Siófoknál.
Orbán Zoltán, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta, a vízirendőrök délután három óra körül észlelték, hogy Siófok közelében egy szörfdeszka mellett egy férfi teste lebeg a vízben.
Hozzátette, a testet a rendőrhajóba emelték, megpróbálták újraéleszteni, amelyet a siófoki kikötőben a mentősök folytattak, de a férfi életét nem sikerült megmenteni.
Az esetet közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálják - mondta Orbán Zoltán.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
