Városlista
2026. január 21, szerda - Ágnes

Hírek

2015. Október 20. 12:35, kedd | Helyi

A Fradi egyik volt játékosát gázolták halálra Belednél

A Fradi egyik volt játékosát gázolták halálra Belednél

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság 08000-363/2015. bűnügyi számon halálos közúti baleset okozása vétség és segítségnyújtás elmulasztása bűntett elkövetésének gyanúja miatt rendelt el nyomozást ismeretlen tettes ellen.

A rendelkezésre álló adatok alapján 2015. október 18-án 22 óra 40 perc körüli időben ismeretlen járművezető, ismeretlen forgalmi rendszámú, feltehetően Iveco típusú tehergépkocsival közlekedett a 86-os számú főúton, Beled irányából Páli irányába. Haladásakor a 126-os kilométerszelvényhez érve feltehetően későn észlelte, hogy az úttesten, vele szemben egy gyalogos közlekedik és a jármű bal oldali első részével nekiütközött. A gépkocsivezető a baleset után segítségnyújtás nélkül a helyszínről elhajtott.

A gyalogos a helyszínen életét vesztette. Az okozó járműtől származó helyszíni anyagmaradványok alapján, annak bal első irányjelzője és motorháztetője sérült.

A rendőrök szakértő bevonásával megállapították, hogy a balesetet okozó jármű egy Iveco típusú, 2000-2006 közötti, maximum 6,5 tonna össztömegű tehergépkocsi, melynek bal első lámpája, irányjelzője és motorháztetője sérült.
A rendőrség kéri, aki a fent leírt tehergépkocsit felismeri vagy a bűncselekmény elkövetésével kapcsolatos bármilyen információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányságon (Győr, Szövetség út 17. tel.: 96-520-000/83-61, 81-41-es mellék), névtelensége megőrzése mellett hívja a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység- Irányítási Központját a 06-96-417-329-es hívószámon, illetve az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöld számát (h-cs; 8-16; p: 8-13), a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikét.

Címkék: beled, gázolás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 21. 08:22, szerda | Helyi

Edzőváltás után – Majdnem csodát tett a Győr

A TFSE hazai pályán egyetlen ponttal legyőzte a nagyot hajrázó Győr együttesét a női kosárlabda NB I második mérkőzésén.

2026. Január 21. 08:09, szerda | Helyi

Életben van a pannonhalmi robbanás áldozata

Polgári összefogás indult Pannonhalmán, ahol egy ház felrobbant és teljesen megsemmisült. Egy 70 éves asszonyt mentettek ki a romok alól, szerencsére életben van.

2026. Január 21. 07:08, szerda | Helyi

A hideggel megjelentek a tűzifacsalók – Vigyázzunk!

Létező vállalkozás nevével visszaélve próbálják átverni a gyanútlan vevőket – figyelmeztet a Nébih.

2026. Január 20. 08:23, kedd | Helyi

A héten is várják a véradókat

Minden egyes véradással akár három életet is megmenthetünk. Kérnek mindenkit, aki egészségesnek érzi magát, csatlakozzon a véradók közösségéhez! Hiszen bármelyikünknek, bármikor szüksége lehet vérre vagy vérkészítményre.