Hírek
2025. Február 13. 09:08, csütörtök | Helyi
A győri egyetemisták vezetik a női vízilabda bajnokságot
A női vízilabda OB I/B-ben játszik ebben a szezonban az Uni-Győr GYVSE csapata.
A lányok eddig minden mérkőzésüket megnyerték, és a mostani feladat sem volt egyszerű, hiszen a Ferencváros érkezett az AquaSport Központba. A csapat a várakozásoknak megfelelően remekül védekezett, és így megérdemelten nyert 14-9-re, ami azt jelenti, most már "csak" hét meccs választja elő őket a bajnokság első osztályától.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 08:23, szerda | Helyi
Újabb mérföldkő az Audi Hungariánál
Elkezdődött az újgenerációs elektromos motorok gyártása az Audi Hungariánál.
2026. Június 24. 08:08, szerda | Helyi
Modern laborokkal és csúcstechnológiás eszközökkel gazdagodott a Széchenyi István Egyetem
Országos szinten is egyedülálló eszközökkel és modern laborokkal újult meg a Széchenyi István Egyetem mind a kilenc kara.
2026. Június 24. 07:08, szerda | Helyi
Elkezdődött a 9. Győri Gyermekegyetem
A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
2026. Június 23. 08:26, kedd | Helyi
Ausztriai edzőtáborban indul a Juárez-korszak
Ismerős terepen rázódhat össze a szezonkezdésre csapat és a megújult edzői stáb. Efráin Juárez vezetésével Bad Radkersburgban készül az ETO FC az előttük álló időszakra.
