Hírek
2026. Január 08. 07:21, csütörtök | Helyi
A hó ellenére rendben elindultak gyűjtőkörútjukra a kukásautók
Jócskán behavazott utakon indultak el reggel fél hatkor menetrend szerinti gyűjtőkörútjukra a győri GYHG kukásautói. A cég szolgáltatási területén a szokásos útvonalukat járják be a kukásautók.
A télies útviszonyok miatt előfordulhat, hogy a megszokottól eltérően később érkeznek egy-egy utcába a kukák ürítésére, de kollégáink mindent megtesznek azért, hogy mindenhova eljussanak. Ha kell, hóláncot szerelnek az autó kerekére.
A hideg téli időben előfordulhat az is, hogy a hulladék belefagy a gyűjtőedénybe, így az az ürítés után is benne maradhat a kukában. Kérik, gondoskodjon arról, hogy az ürítésre kihelyezett kukák teteje nyitható legyen és a hulladék ne legyen belefagyva a kukába.
Megoldás lehet például, ha a szemét zacskóban vagy szemeteszsákban kerül a száraz belsejű kukába, így üríteni is könnyebb.
Ha a hulladék belefagy az edénybe, többször meg kell kísérelni a kuka ürítését, ilyenkor ritkább esetekben károsodhat a kuka. Mivel ezen károk az ügyfeleket terhelik, ezért is érdemes odafigyelni a hideg miatt fontossá váló teendőkre.
(Fotó, forrás: gyhg)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Június 09. 08:22, kedd | Helyi
Megvan, ki lesz a nyárnyitó koncert fellépője
A hagyományoknak megfelelően június 13-án, szombaton 21 órától nyárnyitó koncerttel kezdődik a programszezont a Dunakapu téren. Kiderült, ki lesz az idei fellépő.
2026. Június 09. 08:08, kedd | Helyi
Köszönet és elismerés a pedagógusoknak Győr városi ünnepségén
A pedagógusok áldozatos munkája előtt tisztelgett Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata a Városházán rendezett pedagógusnapi ünnepségen.
2026. Június 09. 07:08, kedd | Helyi
Női kézilabda BL – Johansson: a Metz volt a legjobb csapat az idényben
Per Johansson, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának vezetőedzője szerint a Bajnokok Ligája vasárnapi döntőjét megnyerő francia Metz HB volt az idény legjobb csapata.
