Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2016. November 16. 08:26, szerda | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

A "Hónap járőre" és a "Hónap nyomozója"

A

Ünnepélyes keretek között adott át elismeréseket a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője.

Csizmadia Gábor rendőr dandártábornok megyei rendőrfőkapitány a 2016. november 15-i állománygyűlésen a „Hónap járőre” elismerésben részesítette Bajusznács Mihály címzetes rendőr főtörzszászlóst, a Soproni Rendőrkapitányság járőrvezetőjét és Heszpuk József címzetes rendőr főtörzszászlóst, a Pannonhalmi Rendőrőrs körzeti megbízottját.

Eredményes szakmai munkájáért a „Hónap nyomozója” elismerést vehetett át Bognár István címzetes rendőr főhadnagy, a Győri Rendőrkapitányság főnyomozója és Domonkosné Szakács Katalin címzetes rendőr alezredes, a Győri Rendőrkapitányság kiemelt fővizsgálója.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 08:15, szerda | Helyi

Győr-Szol: A hamis vádakkal szemben itt az igazság – Reakció Pintér Bence támadó posztjára

A közleményt változtatás nélkül közöljük.

2026. Február 04. 07:08, szerda | Helyi

A Fidesz szerint megfutamodott a polgármester

Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek délután hozott nyilvánosságra a frakció. Ahogy Pintér Bence közleményét, úgy ezt is változtatás nélkül közöljük:

2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi

A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett

Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.