Hírek
2013. Február 23. 15:53, szombat |
Sport
Forrás: MTI
A jubiláló Berbatov góljával nyert a Fulham
A házigazda Fulham a 200. Premier League-meccsén pályára lépő bolgár Dimitar Berbatov góljával győzte le a Stoke Cityt az angol labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának szombat délutáni nyitómérkőzésén.
A házigazda Fulham a 200. Premier League-meccsén pályára lépő bolgár Dimitar Berbatov góljával győzte le a Stoke Cityt az angol labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának szombat délutáni nyitómérkőzésén.
A sikerben a hazai kapus, Mark Schwarzer is oroszlánrészt vállalt, az 56. percben ugyanis büntetőt fogott.
Ez volt a két együttes 70. egymás elleni bajnoki összecsapása, s 15 döntetlen mellett a 29. Fulham-győzelem.
Premier League, 27. forduló:
Fulham-Stoke City 1-0 (1-0)
később:
Arsenal-Aston Villa 16.00
Norwich City-Everton 16.00
Queens Park Rangers-Manchester United 16.00
Reading-Wigan Athletic 16.00
West Bromwich Albion-Sunderland 16.00
vasárnap játsszák:
Manchester City-Chelsea 14.30
Newcastle United-Southampton 14.30
hétfőn játsszák:
West Ham United-Tottenham Hotspur 21.00
múlt vasárnap játszották:
FC Liverpool-Swansea City 5-0 (1-0)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 16:00, szerda | Sport
Otthonában gyógyul Christian Eriksen
Christian Eriksen, a dán labdarúgó-válogatott középpályása már családja körében, odahaza gyógyul, miután kiengedték a kórházból.
2026. Június 10. 06:50, szerda | Sport
Magyar-kazah - Rossi: a fiatalok frissességet hoztak a válogatottba
2026. Június 09. 12:00, kedd | Sport
Magyar-kazah - Nagy potenciállal rendelkező fiatalok lépnek pályára a kazahok ellen
Az a prioritás, hogy a finnekkel szembeni meccs utolsó 20 percében történtek ne ismétlődjenek meg kedden a kazahok elleni mérkőzésen
2026. Június 08. 12:00, hétfő | Sport
Magyar-kazah - Sallai és Kerkez sem léphet pályára Debrecenben
Sallai Roland és Kerkez Milos sem léphet pályára a magyar labdarúgó-válogatottban kedden a kazah csapat elleni felkészülési mérkőzésen Debrecenben.
