Hírek
2017. Október 19. 08:00, csütörtök | Helyi
A Lovagkirályról nyílik kiállítás
A Győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár, a BP-ART Egyesület és a Bencés Diákok Győri Egyesülete a Szent László év zárásaként képzőművészeti kiállítást rendez.
Szent László emlékezete, a lovagkirály a kortárs művészetben címmel október 20-án (pénteken) 17 órakor nyílik kiállítás a Győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár galériájában.
A kiállító alkotók: Somogyi Győző, Veszely Ferenc, Petrás Mária, Borbély Károly, Kurcsis László, Lebó Ferenc.

Forrás: gyorplusz.hu
Főkép: tortenelemportal.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 08:22, szerda | Helyi
Edzőváltás után – Majdnem csodát tett a Győr
A TFSE hazai pályán egyetlen ponttal legyőzte a nagyot hajrázó Győr együttesét a női kosárlabda NB I második mérkőzésén.
2026. Január 21. 08:09, szerda | Helyi
Életben van a pannonhalmi robbanás áldozata
Polgári összefogás indult Pannonhalmán, ahol egy ház felrobbant és teljesen megsemmisült. Egy 70 éves asszonyt mentettek ki a romok alól, szerencsére életben van.
2026. Január 21. 07:08, szerda | Helyi
A hideggel megjelentek a tűzifacsalók – Vigyázzunk!
Létező vállalkozás nevével visszaélve próbálják átverni a gyanútlan vevőket – figyelmeztet a Nébih.
2026. Január 20. 08:23, kedd | Helyi
A héten is várják a véradókat
Minden egyes véradással akár három életet is megmenthetünk. Kérnek mindenkit, aki egészségesnek érzi magát, csatlakozzon a véradók közösségéhez! Hiszen bármelyikünknek, bármikor szüksége lehet vérre vagy vérkészítményre.
