Városlista
2026. március 9, hétfő - Franciska

Hírek

2013. Május 13. 14:03, hétfő | Helyi
Forrás: nemzetisport.hu

A pálya közepén kérték meg Görbicz Anita kezét

A pálya közepén kérték meg Görbicz Anita kezét

A szombati női kézilabda Bajnokok Ligája győzelem után, Görbicz Anitát még egy nagy öröm érte, ugyanis megkérték a kezét.

Vincze Ottó korábbi válogatott labdarúgó a Győri ETO–FTC vasárnapi NB I-es szünetében megkérte a BL-győztes Görbicz Anita kezét. A nagy eseményről mindkét sportoló röviden nyilatkozott.

„Az életben vannak fontos pillanatok, amelyek felejthetetlenek, az elmúlt hétvége is ezek közé tartozik. A BL-győzelemmel Anita életének nagy álma vált valóra, és ezt az ünneplést szerettem volna a lánykéréssel megkoronázni. Azt hiszem, most mi vagyunk legboldogabb pár a világon!” – osztotta meg örömét Vincze Ottó.

„Szerintem az elmúlt tíz év alatt összesen nem ért engem annyi öröm, mint amennyit az elmúlt napokban kaptam! Csodálatos érzés a szurkolók és a csapat szeretete, amely felém árad, de álmomban sem gondoltam, hogy vasárnap még menyasszony is leszek. Biztos vagyok benne, hogy életem legszebb napjait élem most át!” – mondta érzéseiről Görbicz Anita.

Az eseményről készült videó megtekinthető ITT a nemzetisport.hu honlapon.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 09. 08:29, hétfő | Helyi

Mondja el véleményét Győr tervezett aktív turisztikai fejlesztéséről!

Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata kérdőíves felmérést indított egy tervezett aktív turisztikai fejlesztéssel kapcsolatban.

2026. Március 09. 08:07, hétfő | Helyi

A Széchenyi téren ünnepel idén Győr: egész napos programok március 15-én

Győr idén is méltó módon emlékezik meg az 1848–49-es forradalom és szabadságharc évfordulójáról.

2026. Március 09. 07:05, hétfő | Helyi

Takarítják a parti sétálóutakat áradás után

Az elmúlt időszak áradásai következtében jelentős mennyiségű iszap rakódott le a győri folyók mellett futó sétálóutakon, melynek eltakarítása jelenleg is munkát ad a Győr-Szol Zrt. dolgozóinak.